متن کامل خبر


 
کارگاه هم‌اندیشی استادان با موضوع «کاربردی کردن برونداد دانشگاه‌ها» برگزار شد

خلاصه خبر: کارگاه هم‌اندیشی استادان با موضوع «کاربردی کردن برونداد دانشگاه‌ها» با حضور دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از ساعت 13 لغایت 15 روز سه‌شنبه 13مهرماه در سالن شورا برگزار شد.

نخستین جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه تربیت مدرس با موضوع "کاربردی کردن برونداد دانشگاه‌ها" با سخنرانی دکتر علی آقا محمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دو تن از استادان برجسته و موفق در زمینه ی ICT، از دانشگاه شریف، در تاریخ 13 مهر 95، با حضور جمعی از استادان و صاحبنظران دانشگاه برگزار گردید.

جلسه با طرح چند پرسش از سوی دکتر خائف الهی آغاز گردید و با سخنان دکتر آقا محمدی ادامه یافت. ایشان ضمن مطرح نمودن یک سؤال اساسی در این زمینه، یعنی "چگونگی ارائه و کاربردی نمودن دست‌آوردهای دانشگاه‌ها در جامعه و صنعت"، به این مهم اشاره نمودند که ما بویژه در شاخه‌ی علوم انسانی و نظری به یک سری فرمول ها و الگوهایی در این زمینه نیازمندیم.

در ادامه، دکتر اسدی و دکتر محمدی (اساتید دانشگاه شریف و دست اندرکاران پژوهشکده ی ICT)، ضمن اشاره به فعالیت‌ها و دست‌آوردهای خود در عرصه ی مذکور و معرفی پژوهشکده و تجربیات خود در این زمینه، به تشریح برخی از سؤالات مطرح شده از سوی استادان پرداختند.

17 مهر 1395 / تعداد نمایش : 733