متن کامل خبر


 
برنامه های ماه محرم در دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

خلاصه خبر: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برنامه های ماه محرم را اعلام کرد.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برنامه های ماه محرم را اعلام کرد.
دانشگاه تربیت مدرس همه ساله با مشارکت حداکثری دانشگاهیان در ماه محرم بهترین و موثرترین برنامه های فرهنگی را برگزار می کند. امسال نیز با همکاری و تلاش کلیه واحدهای فرهنگی شاهد برپایی هیات مذهبی و برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان کربلا در دانشگاه خواهیم بود.
بر این اساس برنامه های دهه اول بعد از نماز مغرب و عشا و بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد دانشگاه آغاز می شود و طی آن به ترتیب حجت الاسلام محمدیان، حجت الاسلام درانی، حجت الاسلام غیاث، حجت الاسلام اسدی کیادهی، آیت اله قرهی، حجت الاسلام محمدیان ،حجت الاسلام دکتر فلاح رفیع  و حجت الاسلام حائری زاده به سخنرانی می پردازند. این برنامه با مداحی آقایان امیر کاتوزیان، مهدی خادم و علی اکبر زینلی ادامه می یابد.
علاوه بر این زیارت عاشورا همه روزه طی این دهه از ساعت 7 تا 8 صبح در مسجد دانشگاه قرائت می شود. حرکت دسته سینه زنی نیز از ساعت 10 تا 12 روز دوشنبه چهارم مهرماه در دانشگاه برگزار می گردد.

28 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 990