متن کامل خبر


 
بازدید هيات رئیسه دانشگاه از روند ثبت نام دانشجویان ورودي جديد

خلاصه خبر: هم زمان با ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، رييس و معاونان آموزشي و پژوهشي دانشگاه با حضور در دانشكده هاي فني و مهندسي،‌ علوم انساني و علوم پايه از چگونگی مراحل ثبت نام این دانشجویان بازدید کردند .

هم زمان با ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، رييس و معاونان آموزشي و پژوهشي دانشگاه با حضور در دانشكده هاي فني و مهندسي،‌ علوم انساني و علوم پايه از چگونگی مراحل ثبت نام این دانشجویان بازدید کردند .
هيات رييسه دانشگاه همچنین در بازدید از مراحل مختلف ثبت نام، با مسئولان مربوطه و پذيرفته شدگان، در خصوص نحوه ثبت نام و ميزان رضایت مندی آنان از نزدیک به گفتگو پرداختند.
در این بازدید رييس و معاونان دانشگاه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، برای تمام دانشجویان آرزوی موفقیت و بهروزی کردند.
دكتر محمد تقي احمدی رييس دانشگاه در گفتگویی با اشاره به نحوه ثبت نام امسال دانشجويان اظهار داشت: ما امسال روش جديد غير متمركز را براي ثبت نام اتخاذ كرديم و دانشجويان در مرحله نخست به صورت غير حضوري و الكترونيكي ثبت نام اوليه را انجام داده و در مرحله دوم طبق جدول زمان بندي اعلام شده با حضور در دانشكده هاي مربوطه، ثبت نام حضوري را انجام خواهند داد كه اين امر سبب خواهد شد با حداقل زمان، روند ثبت نام صورت گيرد و دانشجويان كارت دانشجويي خود را براي بهره گيري از امكانات دانشجويي،‌ تغذيه،‌كتابخانه و ... در همان روز اول ثبت نام دريافت مي كنند كه اين نظم و سرعت در روند ثبت نام بسيار حائز اهميت و رضايت بخش است.
وي در خصوص آمادگي دانشگاه براي آغاز سال تحصيلي جديد تصريح كرد: با توجه به اينكه دانشگاه تربيت مدرس،‌ دانشگاهي تحصيلات تكميلي است، دانشجويان براي انجام رساله و پايان نامه خود در فصل تابستان نيز در دانشگاه حضور دارند و دانشگاه همواره آماده خدمت به دانشجويان است، اما آغاز سال تحصيلي همواره معنويت و و زيبايي خاص خود را دارد و دانشگاه براي دانشجويان جديد برنامه هاي ويژه اي دارد و سعي ما بر اين است آموزش هايي را درخصوص توجه به محيط زيست و دانشگاه سبز براي دانشجويان داشته باشيم.
رییس دانشگاه در پایان تصریح کرد: دانشگاه به رعايت كرامت و مقام دانشجويان از بدو ورود و در تمام طول تحصيل توجه ويژه اي داشته و اميدواريم شرايط و محيط دانشگاه نيز براي اين عزيزان، دلپذير و خاطره انگيز باشد.

28 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1143