متن کامل خبر


 
تبریک رییس دانشگاه به مناسبت هفته گرامیداشت دولت

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در پیامی آغاز هفته دولت را به دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.

رییس دانشگاه در پیامی آغاز هفته دولت را به دولت مردان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ متن پیام دکتر احمدی به این شرح است:
هفته دولت یادآور فداکاری‏های دو تن از یاران صدیق و خدمتگزار جمهوری اسلامی؛ شهیدان رجایی و باهنر است‏. این هفته فرصتی است تا نیروهای خدمتگزار دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر و با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور در ابعاد مختلف به ویژه؛ در حیطه علم و دانش و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورند.
همچنین روز چهارم شهریورماه که به نام روز کارمند نامگذاری شده، بهانه ای است برای تجلیل از انسان های شایسته که هدفشان تعالی آرمان های انقلاب اسلامی و خدمت به جامعه دانشگاهی و کسب رضایت پروردگار است، تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه در مسیر تحقق اهداف والای دانشگاه تربیت مدرس گام برمی‌دارند.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه خدمتگزاران صادق و تلاشگر دانشگاه که با همت و تلاششان در انجام وظایف محوله، رفع مشکلات و ایجاد فضایی مناسب برای حضور اساتید و دانشجویان اهتمام می ورزید، تبریک می گویم و توفیق بیش از پیش آنان را از خداوند متعال خواستارم.


                                                                                                           محمد تقی احمدی
                                                                                                            رییس دانشگاه

1 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1163