متن کامل خبر


 
برگزاری اردوی زیارتی ویژه جانبازان دانشگاه

خلاصه خبر: اردوی زیارتی 3 روزه به مشهد مقدس ویژه جانبازان و خانواده های آنان برگزار شد.

این اردو به همت دفتر رسیدگی به کارکنان جانباز و ایثارگر و با هدف ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت و با حضور حدود 40 نفر از جانبازان و خانواده های آنان طی روزهای 17 تا 20 مردادماه در مشهد مقدسبرگزار شد. زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع)، بیان خاطرات دفاع مقدس توسط یکی از جانبازان، سخنرانی و گزارش عملکرد دفتر توسط مسئولان آن، تجلیل از جانبازانی که به افتخار بازنشستگی نائل شده و جانبازانی که ارتقاء تحصیلی پیدا کرده اند و ... از ویژه برنامه های این اردو بوده است.

محمد خادمی مشاور رییس و مسئول دفتر امور کارکنان جانباز و ایثارگر در نشستی که نوزدهم مردادماه در محل استقرار دانشگاهیان برگزار گردید، طی سخنانی با گرامیداشت نام و یاد شهدای گرانقدر دانشگاه؛ میر شفیعی، دلجویه و صابریان، از ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنان تجلیل کرد و وجود آنان را مایه مباهات دانشگاه بر شمرد.

وی تاکید کرد: شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند و امنیت و آسایش امروز کشور مرهون رشادت های این عزیزان است و خدمت به آنان و خانواده های این عزیزان برای ما افتخار است.

مشاور رئیس دانشگاه و مسئول دفتر امور کارکنان جانباز و ایثارگر ضمن تقدیر از رییس دانشگاه و معاون پشتیبانی و منابع انسانی در تدارک این اردو گفت: این اردو در راستای تکریم و تجلیل از مقام ایثارگران برگزار شده است.

وی با اشاره به فعالیت های این دفتر طی چند ماه گذشته اظهار داشت: برگزاری نشست مشترک شورای مرکزی با مدیر کل درمان بنیاد جانبازان استان تهران برای پیگیری امور مربوط به درمان جانبازان، برگزاری نشست های فرهنگی، مذاکره برای تقویت سرمایه صندوق قرض الحسنه، مذاکره با یکی از بیمارستان های تهران برای انجام طرح غربالگری سلامت و ... از جمله فعالیت های مهم این دفتر بوده است.

مسئول دفتر امور کارکنان جانباز و ایثارگر در پایان ضمن درخواست از جانبازان و ایثارگران دانشگاه برای کمک به مسئولان این دفتر تصریح کرد: این دفتر متعلق به تمامی شما عزیزان است و ما دست خود را برای بیان هرگونه نظر، پیشنهاد و انتقاد می فشاریم.

گفتنی است برگزاری اردوی ویژه جانبازان به مشهد مقدس از برنامه های تفریحی و فرهنگی این دفتر است که با پشتیبانی ریاست دانشگاه بصورت منظم همه ساله برگزار می گردد. بیش از 70 جانباز در دانشگاه مشغول بکارند.


 

22 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 1081