متن کامل خبر


 
نخستین نشریه علمی پژوهشی انجمن احتراق ایران منتشر شد

خلاصه خبر: اولین شماره نشریه علمی پژوهشی انجمن احتراق ایران با عنوان سوخت و احتراق که در سال ۱۳۸۷ به صورت دو فصلنامه منتشر می شد، با تغییراتی وارد عرصه نشریات کشور شد.

اولین شماره نشریه علمی پژوهشی انجمن احتراق ایران با عنوان سوخت و احتراق که در سال ۱۳۸۷ به صورت دو فصلنامه منتشر می شد، با تغییراتی وارد عرصه نشریات کشور شد.
به گفته دکتر کیومرث مظاهری رییس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه تربیت مدرس و رییس انجمن احتراق ایران، انتشار منظم این نشریه به صورت فصلنامه از مهرماه سال ۹۶ آغاز خواهد شد و جامعه علمی کشور به خصوص متخصصین سوخت و احتراق مخاطبان تخصصی این نشریه خواهند بود.
مدیر مسئول این نشریه با اشاره به اینکه امتیاز این نشریه علمی پژوهشی می باشد گفت: دکتر غلامحسن نجفی سردبیری این نشریه را بر عهده دارند و کلیه پژوهشگرانی که در زمینه سوخت و احتراق فعالیت دارند می توانند با ارسال مقالات کیفی خود مسئولین این نشریه را برای انتشار یک نشریه وزین علمی پژوهشی یاری نمایند.
وی افزود: سایت جدید مجله سوخت احتراق با آدرس www.jfnc.ir راه اندازی شده و تمام تلاش مسئولان این مجله در آن خواهد بود تا داوری مقالات در کمترین زمان ممکن انجام شده و مقالات کیفی چاپ شوند.
مظاهری در پایان از متخصصان این حوزه خواست تا با معرفی داوران متخصص و ارسال پیشنهاد های سازنده خود به آدرس ایمیل مجله به نشانی: mail@jfnc.ir مسئولان این نشریه را در این راستا کمک نمایند.

10 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 985