متن کامل خبر


 
نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه در مردادماه اعلام شد

خلاصه خبر: در راستاي بخشنامه معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در خصوص نحوه استفاده از مرخصی استحقاقی اعضای هیات علمی و غیرهیأت علمی دانشگاه در مرداد ماه، برنامه ارائه خدمات کتابخانه مرکزی نیز اعلام گردید.

در راستاي بخشنامه معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در خصوص نحوه استفاده از مرخصی استحقاقی اعضای هیات علمی و غیرهیأت علمی دانشگاه در مرداد ماه، برنامه ارائه خدمات کتابخانه مرکزی نیز اعلام گردید.
بر اساس اين اطلاعيه، ساعت کاری کتابخانه مرکزی از 7 مرداد تا 1 شهریور؛ روزهای شنبه تا چهارشنبه 7:30 تا ساعت 17 خواهد بود و روزهاي پنج شنبه‌ 5 ، 12 ، 19 ، 26 مرداد و 2 شهریور در کتابخانه مرکزی خدمات حضوری ارائه نمی‌شود.
در فاصله زمانی 7 تا 25 مرداد تسویه حساب انجام نخواهد شد. همچنين خدمات گروه تأمین مدرک در فاصله زمانی فوق بر اساس امکانات موجود و استقرار حداکثر یک نفر از کارکنان انجام می‌گیرد.
گروه‌های خدمات فنی و سفارشات نيز در فاصله زمانی 7 تا 25 مرداد فعال نخواهند بود.
سالن مطالعه خانم ها و آقایان در طبقه همکف طبق معمول برای افراد مجاز به صورت شبانه روزی قابل استفاده است.
کاربران می توانند برای استفاده از پایگاههای اطلاعاتی علمی و نشریات الکترونیکی از خارج دانشگاه به آدرس offcamp.modares.ac.ir مراجعه نمایند. همچنین جستجو و مشاهده فهرست منابع موجود در کتابخانه مرکزی و تمدید و رزرو کتاب و منابع دیداری شنیداری و دریافت چکیده پایان نامه/رساله ها از طریق آدرس
http://lib.modares.ac.ir/simwebclt/WebAccess/SimwebPortal.dll امکان‌پذیر است.
ضمناً اعضای هیأت علمی و دانشجویان و کلیه کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس
Ganj-beta.irandoc.ac.ir متن کامل پایان‌نامه‌ها / رساله‌های دانشگاه تا سال 1389 که در دسترس قرار گرفته است را به تعداد 5 مورد در هفته دریافت نمایند.

2 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 1212