متن کامل خبر


 
تیم فریزبی دانشگاه تربیت مدرس به مقام دوم دست یافت

خلاصه خبر: در اولین المپیاد ملی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور، تیم فریزبی دانشجویان دختر دانشگاه تربیت مدرس به مقام دوم دست یافت.

در اولین المپیاد ملی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور، تیم فریزبی دانشجویان دختر دانشگاه تربیت مدرس به مقام دوم دست یافت.
در اولین دوره المپیاد ملی ورزش های همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور که از 25 تیرماه به میزبانی دانشگاه تهران آغاز گردیده و تا 4 مردادماه ادامه دارد، تیم فریزبی دانشجویان دختر دانشگاه تربیت مدرس در بین 92 تیم حاضر در این مسابقات به مقام دوم دست یافت. تیم دانشگاه یزد و تیم دانشگاه ایلام نیز به ترتیب عناوین اول و سوم را از آن خود کردند.
تیم فریزبی دانشگاه تربیت مدرس متشکل از شکوفه خیره دست، فرشته صادق پور، نغمه خیری به مربیگری و سرپرستی زهره گودرزی در این رقابت ها حضور داشت.
گفتنی است اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور، با حضور حدود ۲ هزار دانشجو در قالب ۱۲۰ تیم دانشگاهی از دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، علمی کاربردی، غیرانتفاعی و... در بخش دختران از ۲۵ تا ۲۷ تیر و در بخش پسران از اول تا چهارم مرداد به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می شود.

31 تیر 1396 / تعداد نمایش : 1560