متن کامل خبر


 
ثبت نام در سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی آغاز شد

خلاصه خبر: دبيرخانه جشنواره بين‌المللي خوارزمي، با اعلام فراخوان سی و یکمین دوره این جشنواره، از آغاز ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح در اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

دبيرخانه جشنواره بين‌المللي خوارزمي، با اعلام فراخوان سی و یکمین دوره این جشنواره، از آغاز ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح در اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، طرح‌های قابل پذیرش در 17 گروه تخصصی شامل: زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، معماری و شهرسازی، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، فناوری های شیمیایی، فناوری نانو، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، برق و کامپیوتر، مکانیک، مکاترونیک، هوافضا، عمران و طرح های صنایع دفاع و در چهار محور پژوهشی : پژوهش‌های بنیادی، پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای و نوآوری و ابتکار تقسیم بندی می شود. متقاضیان می توانند از اردیبهشت تا شهریورماه 96 نسبت به ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه اقدام کنند.
تقدیر از برگزیدگان دوره های پیشین که موفق شدند طرح خود را به تولید ملی رسانده و محصول خود را در مقیاس صنعتی تولید کنند، از بخش های جانبی سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی خوارزمی می باشد.
گفتنی است، سی و یکمین جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش بنیان و تجاری سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور، فراهم نمودن بستری مناسب برای همکاری های علمی و فناوری در سطح جهانی و همچنین شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان جشنواره برگزار می شود.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بين‌المللي خوارزمي به نشاني www.khwarizmi.ir مراجعه نمایند.

26 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1465