متن کامل خبر


 
اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه معتکف می‌شوند

خلاصه خبر: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از برگزاری مراسم اعتکاف اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه تربیت مدرس خبرداد.

اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه معتکف می‌شوند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از برگزاری مراسم اعتکاف اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه تربیت مدرس خبرداد.
حجت الاسلام فلاح رفیع با اعلام این مطلب اظهار داشت: طبق سنوات گذشته برنامه اعتکاف اساتید دانشگاه های تهران در دانشگاه تربیت مدرس با شرکت ۴۰۰ نفر از اساتید دانشگاه های استان تهران و دانشجویان و کارمندان دانشگاه برگزار می شود که ثبت نام از ابتدای اسفند 95 بوده است.
وی در ادامه افزود: برنامه‌های اعتکاف امسال بسیار متنوع و پربار و معنوی خواهد بود به همین منظور از حجت الاسلام و المسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت الاسلام پناهیان برای حضور در جمع معتکفین دانشگاه تربیت مدرس دعوت کردیم که به ایراد سخنرانی و بیان نکات معنوی اخلاقی بپردازند.
مسئول نهاد دانشگاه افزود: دانشجویان دیگر دانشگاه ها را نمی توانیم برای پذیرش در دانشگاه تربیت مدرس ثبت نام کنیم چراکه دانشگاهیان و کارمندان خود دانشگاه نیز با اساتید حاضر در مراسم حضور پیدا خواهند کرد و ظرفیت مسجد دانشگاه بسیار محدود است و گنجایش پذیرش بیش از400 نفر را نخواهیم داشت.
حجت الاسلام فلاح رفیع یادآور شد: ابتدا اساتید هیئت علمی در اولویت ما قرار دارند و اگر ظرفیت پر نشده باشد محدودیتی برای دیگر عزیزان نخواهیم داشت و اساتید حق التدریس و دیگر اساتید دانشگاه های تهران نیز می توانند در بین معتکفین دانشگاه تربیت مدرس حضور داشته باشند.
گفتنی است اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاهی استان تهران می توانند با مراجعه به سایت nahad.modares.ac.ir ثبت نام کنند.

15 فروردین 1396 / تعداد نمایش : 934