متن کامل خبر


 
در نشست اختتامیه فاز اول اجرای طرح تحول راهبردی، از دست اندرکاران اجرایی تقدیر شد

خلاصه خبر: نشست اختتامیه فاز اول اجرای طرح تحول راهبردی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه واعضای کمیته راهبری، 25 بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار و طی آن از مدیران وکارشناسان واحدهای PMO معاونت ها و حامیان بسته های موفقیت نیمسال اول تقدیر شد.

نشست اختتامیه فاز اول اجرای طرح تحول راهبردی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه واعضای کمیته راهبری، 25 بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار و طی آن از مدیران وکارشناسان واحدهای PMO معاونت ها و حامیان بسته های موفقیت نیمسال اول تقدیر شد.
رییس دانشگاه در نشست اختتامیه نیمسال اول بسته های موفقیت طرح تحول راهبردی ابراز امیدواری کرد دانشگاه تربیت مدرس از برکت انقلاب و با تلفیق ایمان و دانش، نقش ارزنده و خلاقانه خود در کشور را ایفا کند.
وی دست اندرکاران اجرایی و حامیان موج اول طرح تحول راهبردی را طلایه داران حرکت انقلابی به سوی تحول و اصلاح نامید و فاز اول طرح را سخت ترین مرحله برشمرد و افزود: همیشه برداشتن نخستین گام، سخت ترین مرحله است و در پایان موج اول بسته های موفقیت مشخص است که شما این قدم بزرگ را محکم برداشته و به خوبی پیش رفتید. امیدواریم که با افزایش تعداد حامیان در نیمسال دوم، حرکت به سوی تعالی و بهبود روال ها و ایجاد افتخارات به صورت جدی پیگیری شود.
رئیس دانشگاه افزود: آوازه طرح تحول دانشگاه تربیت مدرس فراگیر شده و دانشگاه های بزرگ و برتر کشور با دعوت از دکتر البدوی مایل به بهره برداری از تجربیات دانشگاه تربیت مدرس می باشند. این مهم به پشتگرمی شما بزرگان فراهم شده است. دانشگاه های بزرگ کشور دریافته اند که اگر بخواهند جایگاه خود در جامعه را بهبود دهند و به جایگاه شایسته خود دست یابند و در مقابل سیاست گذاران و مسئولین با سخنی واحد بصورت منسجم تقاضا های خود را مطرح کنند باید به سمت تغییر و تحول حرکت کنند.
بر این اساس از معاونت پژوهشی، دکتر علی جعفریان مدیر PMO معاونت پژوهشی، فرزانه زاهدی کارشناس PMO و مدیر پروژه، نعیمه فرهادی کارشناس PMO ، از معاونت آموزشی دکتر احسان نیک بخش مدیر PMO معاونت آموزشی، احمد رسولی کارشناس PMO و کارشناس بسته موفقیت، از معاونت پشتیبانی و منابع انسانی، مهندس رسول اندایش مدیر PMO معاونت پشتیبانی و مدیر پروژه، مینا جهانگیر کارشناس PMO، از معاونت فرهنگی و آموزشی، دکتر شهروز شریعتی مدیر PMO معاونت فرهنگی، رضا کاظمی کارشناس PMO، کامران کریمی کارشناس PMO، از معاونت دانشجویی دکتر محمد علی رستگار مدیر PMO معاونت دانشجویی، مرضیه لطیفی کارشناس PMO، از روابط عمومی، محمد حسن نصرتی مدیر روابط عمومی دانشگاه، از دبیرخانه کمیته راهبری طرح تحول راهبردی مهندس حسین مرادی و آذردخت زاهدی با اهداء لوح تقدیر مورد تقدیر قرار گرفتند.
گفتنی است لوح تقدیر سایر عوامل اجرایی و حامیان بسته های موفقیت به دلیل محدودیت زمانی از طریق مدیریت های مربوطه در اختیار آنها قرار گرفت. در این مراسم بیش از 200 نفر از دست اندرکاران و همکاران اجرایی طرح تحول در سطوح مختلف حضور داشتند.

26 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1825