متن کامل خبر


 
معارفه واحدهاي دوره جديد پارك علم و فناوري دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: جلسه معارفه و پرسش و پاسخ هیئت رئیسه پارک علم وفناوري با واحدهای فناور مستقر در پارک، 26 دی¬ماه برگزار شد.

جلسه معارفه و پرسش و پاسخ هیئت رئیسه پارک علم وفناوري با واحدهای فناور مستقر در پارک، 26 دی ماه برگزار شد.
اين نشست با حضور رئیس پارک، معاونان و مدیر روابط عمومی پارك، مدیر طرح برنامه، مدیران مراکز رشد فناوری، هنر و کشاورزی و بیش از 50 نماینده از واحدهای مستقر در پارک در مرکز رشد پارک علم و فناوری مدرس برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا دكتر سيد حسن موسوي مدیر روابط عمومی و بين الملل پارك علم و فناوري به معرفی پارک و فعالیت¬های آن پرداخت. سپس دکتر حسینعلی پور معاون فناوری پارك به ایراد سخنرانی پرداخت و پس از آن دکتر علایی معاون اجرایی و پشتیبانی پارک سخنانی را در خصوص قوانین و رویکردهای پارک بیان نمود. در ادامه نیز دکتر یداللهی به بیان مطالبی در خصوص حضور در بازار و تجاری سازی محصولات دانش بنیان پرداخت.
در ادامه دکتر فتح الله امی، رئیس پارک علم و فناوري سخناني را در خصوص ایجاد تعاملات بین المللی در بازار¬های جهانی مطرح نمود.

معارفه واحدهاي دوره جديد پارك علم و فناوري

وي اظهار داشت: نگاه به جامعه جهانی باید به صورت دهکده جهانی باشد و کشور ایران نیز مانند سایر کشورها باید محصولات منحصر بفرد خود را در بازارهای جهان عرضه کند.
در پایان جلسه نمايندگان واحدهاي مستقر در پارك، سوالات و مسائل خود را با مدیران و مسئولان پارک مطرح نمودند و مسئولان نیز به سوالات مطرح شده پاسخ گفتند.

10 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 1226