متن کامل خبر


 
بازدید وزیر علوم از غرفه نمایشگاه هفته پژوهش دانشگاه

خلاصه خبر: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار، از غرفه‌دانشگاه‌ تربیت مدرس بازدید کرد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار، از غرفه‌دانشگاه‌ تربیت مدرس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این بازدید که معاون پژوهشی وزیر علوم و دبیر شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دکتر فرهادی را همراهی می کردند؛ مسئول غرفه دانشگاه توضیحاتی پیرامون محصولات و تجهیزات پژوهشی و فناوری که در نمایشگاه عرضه شده بود ارائه کرد. در این بازدید دکتر فرهادی فعالیت های پژوهشی و فناوری اساتید و دانشجویان دانشگاه را تحسین کرد. دکتر فتح الهی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه نیز از این نمایشگاه بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت های دانشکده های دانشگاه قرار گرفت.
گفتنی است دانشگاه تربیت مدرس در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری واقع در نمایشگاه بین المللی تهران که از بیست و سوم تا بیست و هشتم آذر 1395 برگزار شد، در غرفه ای به مساحت 90 متر مربع حضور فعال و چشمگیری داشت.

بازدید وزیر علوم از غرفه نمایشگاه هفته پژوهش دانشگاه

در این نمایشگاه، دستاوردهای دانشکده ها، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه، پارک علم و فناوری مدرس و شرکت های دانش بنیان به نمایش گذاشته شد و کارشناسان به پرسش های بازدید کنندگان پاسخ دادند.

28 آذر 1395 / تعداد نمایش : 2168