متن کامل خبر


 
انتصاب دکتر موحدین به عنوان مشاور رییس دانشگاه

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی دکتر احمدی، دکتر منصوره موحدین به عنوان مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر احمدی، دکتر منصوره موحدین به عنوان مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است : نظر به مراتب تعهد و شایستگی سرکار عالی و با توجه به دستور العمل مقام وزارت به عنوان مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده منصوب می شوید.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس سیاست های ارتقاء مشارکت زنان در آموزش عالی که توسط شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده است با تدبیر و عزم قوی و استفاده از توان و تجارب علمی همه همکاران گرانقدر در راستای اعمال این سیاست ها و ایفای وظایف تعیین شده موفق و مؤيد باشيد.
گفتنی است دکتر منصوره موحدین دارای مدرک دکتری تخصصی علوم تشریح از دانشگاه تربیت مدرس است و در حال حاضر با رتبه علمی استاد تمام به عنوان مدیر گروه علوم تشریح در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه مشغول تدریس و پژوهش می باشد. جنين شناسی تجربی و انسانی، بيولوژی مولکولی سلول های ژرم و جنين قبل از لانه گزینی،
پيوند سلول های ژرم مذکر و انتقال هسته در تخمک های مسن از زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه وی است. وی تا کنون 56 مقاله به زبان انگلیسی در نشریات معتبر بین المللی و 51 مقاله فارسی به چاپ رسانده و دارای 2 اختراع ثبت شده در سطح ملی و بین المللی می باشد. 14 پایان نامه کارشناسی ارشد و 8 رساله دکتری با راهنمایی و 7 پایان نامه کارشناسی ارشد و 7 رساله دکتری با مشاوره دکتر موحدین به انجام و3 کتاب با قلم وی به چاپ رسیده است.

7 آذر 1395 / تعداد نمایش : 1638