متن کامل خبر


 
انتصاب عضو هيات علمي دانشگاه به عنوان سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی

خلاصه خبر: دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر جواد حاتمی عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس را به عنوان سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب کرد.

دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر جواد حاتمی عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس را به عنوان سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب کرد.
متن حکم سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح زیر می باشد:
"نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه منصوب می‌شوید. انتظار دارد با توجه به جایگاه ویژه دانشگاه در توسعه آموزشهای مهارتی، برای تحقق اهداف کلان دانشگاه، در راستای سیاست های ابلاغی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و اهمیت نظارت و ارزیابی مستمر مراکز علمی و کاربردی برای ارتقاء کیفیت آموزشی و پژوهشی، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های منابع انسانی دانشگاه نهایت تلاش خود را بکار گرفته و بویژه برای اجرای برنامه های دانشگاه همت گمارید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر معاونین، مدیران و همکاران محترم دانشگاه، در اجرای منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و مطالبات ریاست محترم جمهور برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم موفق و مؤید باشید."
این انتصاب بعد از اصلاح ساختار سازمانی دانشگاه و تعیین ماموریت های حوزه های مرتبط در دانشگاه جامع علمی کاربردی صورت گرفته است.
گفتنی است دکتر جواد حاتمی عضو هیات علمی دانشکده علوم انسانی پیش از این ریاست دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه را بر عهده داشت.

17 مهر 1395 / تعداد نمایش : 1449