متن کامل خبر


 
برگزاری مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست

خلاصه خبر: مراسم معارفه دانشجویان ورودی سال 95 دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه روز دوشنبه دوازدهم مهرماه با حضور هیأت رئیسه و اعضاء هیأت علمی دانشکده در سالن اجتماعات شهید چمران برگزار شد.

مراسم معارفه دانشجویان ورودی سال 95 دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه روز دوشنبه دوازدهم مهرماه با حضور هیأت رئیسه و اعضاء هیأت علمی دانشکده در سالن اجتماعات شهید چمران برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر حمزه شکیب رئیس دانشکده ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم به اهمیت آموزه های اخلاقی در کنار آموزه های علمی اشاره کرد و گفت: با فراگیری آموزه های اخلاقی و علمی در کنار یکدیگر می توانیم به ارتقاء کشور کمک کنیم. دانشجویان باید در مسائل آموزشی و پژوهشی با برنامه ریزی دقیق اهداف خود را دنبال کرده و از سال های تحصیل و حضور خود در دانشگاه نهایت بهره را ببرند. دانشجویان با کمک اساتید می توانند روند رو به رشد علمی کشور را بهبود بخشیده و ارتقا دهند.
وی در ادامه به معرفی دانشکده، هیأت رئیسه، گروه های آموزشی و اساتید پرداخت و افزود: دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست که فعالیت خود را از سال 61 به عنوان بخش آغاز کرده بود در سال 89 به دانشکده تبدیل شد و هم اکنون دارای 346 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و 114 دانشجوی مقطع دکتری است که در 9 گروه آموزشی زیر نظر 35 عضو هیأت علمی مشغول تحصیل می باشند. تاکنون یک هزار و 159 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 137 نفر در مقطع دکتری از دانشکده فارغ التحصیل شدند.
در بخش دیگری از این مراسم دکتر علی کمک پناه عضو هیأت علمی گروه خاک و پی به ایراد سخنرانی پرداخت.

12 مهر 1395 / تعداد نمایش : 1652