متن کامل خبر


 
فراخوان دوازدهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی برای مشارکت بانوان در پیشگیری و درمان سرطان

خلاصه خبر: دوازدهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی در حوزه بانوان به موضوع مشارکت بانوان در پیشگیری و کنترل سرطان اختصاص دارد و بر اساس اعلام سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، داوطلبین تا تاریخ 9 آذرماه سالجاری فرصت دارند گزارش کامل تحقیقات و پروژه های انجام شده خود در حوزه مبارزه با سرطان را به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی ارسال کنند.

دوازدهمین دوره اعطای جایزه بانک توسعه اسلامی در حوزه بانوان به موضوع مشارکت بانوان در پیشگیری و کنترل سرطان اختصاص دارد و بر اساس اعلام سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، داوطلبین تا تاریخ 9 آذرماه سالجاری فرصت دارند گزارش کامل تحقیقات و پروژه های انجام شده خود در حوزه مبارزه با سرطان را به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی ارسال کنند.
رقابت داوطلبین در دو بخش فردی و سازمانی (مؤسسات معتبر و تخصصی) در حوزه های پزشکی و پرستاری، به خصوص در زمینه مبارزه با سرطان انجام می شود و مدیریت و انجام تحقیقات باید توسط بانوان صورت گرفته باشد.
داوطلبین باید گزارش کامل تحقیقات و پروژه های انجام شده، به همراه مستندات شامل عکس و فیلم، مقالات، تقدیرنامه ها، بروشور و کاتالوگ ها، مستندات اثرگذاری مستقیم این اقدامات در پیشگیری و بهبود سرطان که به تأیید دو نفر از مدیران ارشد کشوری و تحقیقاتی و علمی رسیده باشد، به همراه فرم تکمیل شده و جزئیات فعالیت های فعلی محقق و تصویر مقالات درج شده در نشریات بین المللی را تا تاریخ 30 نوامبر برابر با 9 آذر 1395 به کمیته جایزه بانک توسعه اسلامی به آدرس ایمیل prizeforwomen@isdb.org و یا به آدرس بانک توسعه اسلامی ارسال نمایند. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.isdb.org مراجعه کنند.
گفتنی است نتایج نهایی رقابت بین 57 کشور عضو در خلال اجلاس سالانه 2017 بانک توسعه اسلامی اعلام می شود.

15 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1586