متن کامل خبر


 
انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی

خلاصه خبر: با حکم معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید حمید خداداد حسینی به سمت عضو کارگروه ویژه مدیریت شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.

با حکم معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید حمید خداداد حسینی به سمت عضو کارگروه ویژه مدیریت شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.
با حكم دكتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید حمید خداداد حسینی عضو هیأت علمی دانشگاه به مدت 2 سال به سمت عضو کارگروه ویژه مدیریت در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.
در بخشی از اين حکم آمده است: "در اجرای ماده 9 آیین نامه شورای عالی برنامه ریزی آموزشی به منظور پشتیبانی و ارائه خدمات کارشناسی و مشورتی در امر برنامه ریزی، بر اساس پیشنهاد شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم برای مدت دو سال به سمت عضو کارگروه ویژه مدیریت در شورای تحول منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از خرد جمعی و تعامل و هم اندیشی با تمامی اعضای گروه، انجمن های علمی و افراد صاحب نظر در انجام امور محوله بر اساس شرح وظایف مصوب موفق باشید."
گفتنی است دکتر سید حمید خداداد حسینی دارای مدرک دکتری مدیریت بازرگانی از دانشگاه ملبورن استرالیا می باشد. وی با رتبه علمی استاد تا کنون بیش از 70 مقاله در نشریات معتبر به چاپ رسانده و هم اکنون ریاست دانشکده مدیریت و اقتصاد را به عهده دارد.

30 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 1313