متن کامل خبر


 
تقدیر از بهترین واحد داخلی روابط عمومی دانشگاه در دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: همزمان با بيست و هفتم ارديبهشت ماه "روز روابط عمومی و ارتباطات" از مسئول روابط عمومی دانشکده کشاورزی به عنوان بهترین واحد روابط عمومی دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه تربیت مدرس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

همزمان با بيست و هفتم ارديبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات از مسئول روابط عمومی دانشکده کشاورزی به عنوان بهترین واحد روابط عمومی دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه تربیت مدرس تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در این مراسم که با حضور رئیس دانشکده کشاورزی برگزارشد، ابتدا دکتر آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی و ارتباطات را گرامی داشته و با تاکید به اینکه امروزه  روابط عمومی بدون شک یکی از مهم ترین و حیاتی ترین واحدهای یک نهاد است، اظهار داشت: چنانکه می دانید انتشار خبر و اطلاع رسانی گسترده و سریع، آثار و فواید زیادی برای جامعه بشری دارد و بر همین اساس است که رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی  گزارشگری و خبرنگاری را یک حرفه ی با ارزش دانسته و روابط عمومی را بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد معرفی نموده اند.
دکتر آقا علیخانی در بخش دیگری از سخنانش به تعدادی از معیارهای اصولی قرآن برای گزینش و پخش خبر اشاره کرده و تعدادی از آن ها را چنین برشمرد: واقعی بودن و صداقت در خبر( واقع گویی)، درستی خبر (حقیقت گویی)، افشای اخبار دروغ، رعایت عفت و پرهیز از گسترش فساد، وضوح در کلام، منع از بدگویی درباره ی افراد و تصویری کردن اخبار.
دکتر آقا علیخانی در پایان ضمن مطلوب خواندن نحوه ی خبر رسانی از سوي واحد روابط عمومی دانشکده، خطاب به مسئول واحد روابط عمومی دانشکده گفت: به نمایندگی از هیئت رئیسه دانشکده، صمیمانه از تلاش های ارزنده و متعهدانه شما برادر ارجمند در تهیه و انتشار اخبار فعالیت های مختلف دانشکده در زمینه های آموزشی، پژوهشی، عمرانی، دانشجویی و فرهنگی تشکر می نمایم و توفیق روزافزونتان را همراه با تندرستی و نیک فرجامی از خداوند متعال خواهانم.

تقدیر از بهترین واحد داخلی روابط عمومی

سپس دکتر علی اصغر طالبی، رئیس دانشکده کشاورزی، روابط عمومی را به قلب تپنده و پیشانی هر سازمانی تشبیه کرده و اظهار داشت: امروز در عصر ارتباطات خبر و اطلاع رسانی شفاف و درست انگار گوی سبقت را از تمامی عرصه های دیگر ربوده است و این اهمیت جایگاه واحد روابط عمومی را در این دوران دو چندان کرده است.
در ادامه این مراسم دکتر طالبی ضمن بیان نقل قولی از مدیر روابط عمومی دانشگاه که: روابط عمومی دانشکده کشاورزی فعال ترین و بهترین واحد روابط عمومی در بین واحدهای داخلی دانشگاه تربیت مدرس است از تلاش های بی شائبه ی آقای روح الامینی، مسئول روابط عمومی دانشکده، تشکر و قدردانی کرد و خواستار تلاش و دقت بیشتر در ادامه این راه خطیر شد.
در پایان این مراسم سید ایمان روح الامینی، مسئول روابط عمومی دانشکده کشاورزی، ضمن تشکر و قدردانی از معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده براي برگزاري اين مراسم، این موفقیت را مرهون لطف پروردگار و راهنمایی هایی مدبرانه رئیس دانشکده دانست و گفت: از این حُسن انتخاب بسیار خُرسندم و این لطف الهی را ثمره ی اعتماد مسئولان دانشکده به یک نیروی کار جوان در واحد روابط عمومی می دانم. فرصت را مغتنم شمرده پیشاپیش با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، همزمانی این مناسبت ها را به فال نیک گرفته و امیدوارم که روز به روز شاهد شکوفایی بیشتر واحد روابط عمومی دانشکده کشاورزی باشیم.
گفتنی است در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات مسئول روابط عمومی دانشکده کشاورزی، تحت عنوان بهترین واحد روابط عمومی دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه تربیت مدرس تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

 

4 خرداد 1395 / تعداد نمایش : 2035