متن کامل خبر


 
سرپرست معاونت علمی دانشکده مهندسی مکانیک منصوب شد

خلاصه خبر: دکتر علی جعفریان دهکردی، با حکم رییس دانشگاه به عنوان سرپرست معاونت علمی (آموزشی پژوهشی) دانشکده مهندسی مکانیک منصوب شد.

دکتر علی جعفریان دهکردی، با حکم رییس دانشگاه به عنوان سرپرست معاونت علمی (آموزشی پژوهشی) دانشکده مهندسی مکانیک منصوب شد.
در این حکم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: " بنا به پیشنهاد رییس دانشکده مهندسی مکانیک و نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی، به عنوان سرپرست معاونت علمی ( آموزشی-پژوهشی) دانشکده مهندسی مکانیک منصوب مي شويد.
اميد است با توکل به خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردي دانشکده و دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی، در گسترش حوزه همکاری های تحقیقاتی و تعمیق فعالیت های آموزشی و پژوهشی و کاربردی و ارتقاء کیفیت آموزشی و پژوهشی دانشکده بکوشید و با ایجاد فضای صمیمیت و همدلی در پیشبرد اهداف دانشکده و دانشگاه و اجرای وظایف تعیین شده در زیر نظر رییس دانشکده موفق و مؤيد باشيد."
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر کیومرث مظاهری بادی معاونت پژوهشی و آموزشی پيشين دانشکده مهندسی مکانیک به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي آن معاونت تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر علی جعفریان دهکردی استادیار دانشکده مهندسی مکانیک، مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود در رشته مهندسی مکانیک را از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نمود. وی مدیریت گروه آموزشی تبدیل انرژی را در کارنامه اجرایی خود دارد.

25 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 1743