متن کامل خبر


 
برگزاری همایش پیاده روی دانشگاهیان بمناسبت هفته سلامت

خلاصه خبر: به مناسبت هفته سلامت، همایش پیاده روی با حضور هیأت رئیسه، اساتید، دانشجویان و كارمندان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با همکاری انجمن علمی دانشجویی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت چهارم اردیبهشت ماه در دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت هفته سلامت، همایش پیاده روی با حضور هیأت رئیسه، اساتید، دانشجویان و كارمندان به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با همکاری انجمن علمی دانشجویی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت چهارم اردیبهشت ماه در دانشگاه برگزار شد.
در اين مراسم هیأت رئیسه، اساتید و دانشجویان از ساعت 7:30 تا 8:30 از محل دانشکده علوم پزشکی 1 حركت كرده و پس از طي مسير پياده روي در سالن تربيت بدني تجمع كردند.
همچنين با توجه به شعار هفته سلامت سال 95 كه غلبه بر دیابت انتخاب شده است؛ در اين مراسم نيز ضمن پخش بروشورهاي تبليغاتي در خصوص بيماري ديابت ، دكتر غفراني پور عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی در خصوص پيشگيري از بيماري ديابت توصيه هاي را ارائه نمود.

برگزاری همایش پیاده روی دانشگاهیان

در پايان مراسم از شركت كنندگان در پياده روي قرعه كشي به عمل آمد و به برگزيدگان جوايزي اهدا شد. همچنين از شركت كنندگان به صرف صبحانه سالم از مواد غذایی همچون آش،‌ نان و پنير و سيب پذيرايي به عمل آمد.

4 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 1243