متن کامل خبر


 
انتخاب شعر كارمند دانشگاه در نخستین سوگواره کشوری شعر یاس

خلاصه خبر: در نخستین سوگواره کشوری شعر یاس كه سيزدهم اسفند ماه در قیروکارزین برگزار شد، شعر آمنه اقليدي كارمند دانشكده هنر و معماري به مقام سوم دست يافت.

در نخستین سوگواره کشوری شعر یاس كه سيزدهم اسفند ماه در قیروکارزین برگزار شد، شعر آمنه اقليدي كارمند دانشكده هنر و معماري به مقام سوم دست يافت.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مسئولان محلی و شاعران و شعردوستان، نخستین سوگواره کشوری شعر یاس یادواره شهید مدافع حرم علیرضا قلی‌پور با معرفی نفرات و اثرهای برگزیده در قیروکارزین به‌کار خود پایان داد.
دبیر نخستین سوگواره شعر یاس اظهار داشت: سوگواره شعر یاس میزبان اشعار شاعران از سراسر کشور در مدح حضرت فاطمه (س) بود که برای نخستین بار در قیروکارزین برگزار شد.
جابر ترمک افزود: از بیش از 320 اثر ارسال‌شده از سراسر کشور به دبیرخانه سوگواره شعر یاس شش اثر از نظر هیئت‌داوران به‌عنوان اثرهای برگزیده معرفی و با اهدای جوایز و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.
وی گفت: در این سوگواره آثار مرضیه اوجی از شیراز، محمدعلی منصوری‌قیری از قیروکارزین، آمنه اقلیدی از تهران، سجاد حیدری از قیروکارزین، شهرام فروغی‌مهر از اهواز و مریم کرمانی از شیراز به ترتیب از نظر هیئت‌داوران موفق به کسب مقام‌های اول تا ششم شدند.
روابط عمومی دانشگاه کسب این عنوان ارزشمند را به خانم اقلیدی تبریک می گوید.

24 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1390