متن کامل خبر


 
برگزاري جشنواره سفره هاي هفت سين در دانشگاه

خلاصه خبر: در آستانه فرا رسیدن سال نو، جشنواره سفره هاي هفت سین، هجدهم اسفند ماه با هدف تکریم، احیای آئین ها و سنت های ایرانی اسلامی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین دانشجویان در محوطه حيات ساختمان مديريت فرهنگي و اجتماعي برگزار شد.

در آستانه فرا رسیدن سال نو، جشنواره سفره هاي هفت سین، هجدهم اسفند ماه با هدف تکریم، احیای آئین ها و سنت های ایرانی اسلامی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین دانشجویان در محوطه حيات ساختمان مديريت فرهنگي و اجتماعي برگزار شد.
در اين جشنواره كه به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه برگزار شد، دانشجويان سفره هاي هفت سين متنوعي را با سبك و سياق هاي متفاوت به معرض نمايش گذاشتند.
توجه به اصالت و فرهنگ نوروز، تركيب بندي و فرم سفره ها،‌ توجه به مسائل محيط زيستي، رنگ بندي، ‌تكنيك اجرا وخلاقيت و نوآوري ملاک های انتخاب سفره های برتر بود كه از سوي داوران جشنواره مورد توجه قرار گرفت.

برگزاري جشنواره سفره هاي هفت سين در دانشگاه

دكتر احمدي رييس دانشگاه و دكتر امين ناصري معاونت فرهنگي و اجتماعي نيز با حضور در اين جشنواره از نزديك، هنرنمايي و خلاقيت دانشجويان را مورد بازديد قرار دادند.
در پايان جشنواره از ميان 25 شركت كننده، 3 نفر به عنوان نفرات برتر و 6 نفر نيز به عنوان نفرات برگزيده از سوي داوران انتخاب شدند و هدايايي به آنان اهدا شد.

22 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1474