متن کامل خبر


 
آغاز توزيع گلدان به دانشگاهيان در آستانه بهار طبيعت

خلاصه خبر: در آستانه بهار طبيعت و آغاز سال نو، مسئولان دانشگاه به رسم سال هاي گذشته این سنت حسنه را که یادگار دیرین نیاکانمان است و سال نو را با سبزه شروع می کنند، در دانشگاه پاس می دارند.

در آستانه بهار طبيعت و آغاز سال نو، مسئولان دانشگاه به رسم سال هاي گذشته این سنت حسنه را که یادگار دیرین نیاکانمان است و سال نو را با سبزه شروع می کنند، در دانشگاه پاس می دارند.
همه ساله مدیریت امور اداری، گلهای متنوعی به دانشگاهیان اهداء می کند. امسال نیز این مدیریت با گلهای متنوع تر از سال های پیش به استقبال بهار رفته است.
فضای تحویل گلدان ها نیز امسال با تزئینات شاخه های درختان هرس شده ی سطح دانشگاه زیباتر شده است. همکارانی که برای دریافت هدیه خود به آنجا مراجعه می کنند، لحظات با نشاطی را سپری می کنند.
همكاران گرامي بايد مطابق برنامه به واحد باغباني دانشگاه واقع در ضلع غربی ساختمان امور دانشجويي( كتابخانه سابق) مراجعه كنند.
دانشكده هاي علوم انساني، علوم پزشكي، هنر و معاونت پژوهشي روز يكشنبه نهم اسفندماه،‌ دانشكده فني و مهندسي،‌ مركز مطالعات و بهره وري ،‌ معاونت پشتيباني و منابع انساني روز دوشنبه دهم اسفند ماه،‌ دانشكده علوم پايه، معاونت دانشجويي، پژوهشكده اقتصاد، معاونت آموزشي و دانشكده كشاورزي روز سه شنبه يازدهم اسفند ماه و ساير واحدها روز چهارشنبه دوازدهم اسفند و شنبه پانزدهم اسفند ماه جهت دريافت گلدان ها مراجعه نمايند.

آغاز توزيع گلدان به دانشگاهيان

شايان ذكر است به علت نبود گلخانه، نگهداري گلدان بيش از يك هفته در دانشگاه مقدور نمي باشد و آخرين روز توزيع، پانزدهم اسفند ماه مي باشد.

11 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1176