متن کامل خبر


 
جشن ازدواج دانشجويي در دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: جشن ازدواج دانشجويي 160 زوج دانشجو، به همت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، بيست و هفتم بهمن ماه در سالن اجتماعات جابربن حيان دانشگاه برگزار شد.

جشن ازدواج دانشجويي 160 زوج دانشجو، به همت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، بيست و هفتم بهمن ماه در سالن اجتماعات جابربن حيان دانشگاه برگزار شد.
در اين مراسم حدود 160 زوج كه حداقل يكي از آنها دانشجوي دانشگاه تربيت مدرس بوده و در بازه زماني مهر ماه 93 تا مهر ماه 94 پيمان زناشويي بسته اند، حضور داشتند.
در ابتداي اين مراسم دكتر محمد تقي احمدي سرپرست دانشگاه در سخناني ضمن ابراز مراتب تبريك و شادباش خود به زوج هاي حاضر در سالن اظهار داشت: اميدوارم شما زوج فرهيخته و دانشگاهي دستاوردهايي كه از علم و دانش،‌ اخلاق، همفكري، ‌روش شناسي علمي در حل مشكلات و نهراسيدن از آنها در فرهنگ دانشگاهي براي شما فراهم شد را در زندگي خود به كار ببنديد و ارتباط خود را با دانشگاه حفظ نماييد و يادگارهاي دوران تحصيل خود در دانشگاه را براي فرزندان خود نيز بازگو كنيد.
رييس دانشگاه ابراز اميدواري كرد: در راه مهم زندگي با توكل بر خدا و در سايه ايمان، تقوا،‌ دانش، اراده و شجاعت در زندگي، مسائل و مشكلات را از پيش رو برداشته و موفق وپيروز باشيد.
درادامه دكتر حبشي كارشناس و محقق در زمينه خانواده و ازدواج در سخناني تاكيد كرد: زندگي مشترك زماني مستحكم تر مي شود كه خودتان را به دانش ومهارت زندگي مجهز كنيد و تفاوت هاي ميان زن و مرد و ساختارها و بنيان هاي رواني يكديگر را به خوبي بشناسيد.
وي در ادامه به بيان مهارت ها و شيوه هاي درست در زندگي مشترك پرداخت.
شايان ذكر است پس از پايان مراسم ازدواج دانشجويي، کارگاه آموزشی دکتر حبشی با موضوع پایه ریزی ازدواج موفق و با آموزه هايي چون ضرورت و انگيزه هاي ازدواج، معيار ملاك شناسي و چگونگي تصميم گيري براي دانشجويان مجرد برگزار شد.

28 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1259