متن کامل خبر


 
برپايي بازارچه خيريه در دانشگاه

خلاصه خبر: به همت بسيج دانشجويي دانشگاه و با همراهي همه دانشگاهيان تربيت مدرس، بازارچه خيريه به نفع پوشاك نوروزي كودكان محروم و كم برخوردار، بيست و پنجم تا بيست و هفتم بهمن ماه روبروي سالن استاد مطهري در حال برگزاري است.

به همت بسيج دانشجويي دانشگاه و با همراهي همه دانشگاهيان تربيت مدرس، بازارچه خيريه به نفع پوشاك نوروزي كودكان محروم و كم برخوردار، بيست و پنجم تا بيست و هفتم بهمن ماه روبروي سالن استاد مطهري در حال برگزاري است.
گروه جهادي نورالهدي بسیج دانشجویی در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامي که رسیدگی به محرومان و مستضعفان می باشد، اقدام به برگزاری سومين بازارچه خیریه با همکاری دانشجویان نموده است و مقررگردیده سود حاصل از این بازارچه صرف تهيه پوشاك نوروزي کودکان کم برخوردار گردد.
اين بازارچه روزهاي بيست و پنجم تا بيست و هفتم بهمن ماه از ساعت 11 الي 15 روبروي سالن شهيد مطهري( مقابل سلف برادران) داير مي باشد.
مشتاقان در این امر خیرخواهانه از طریق آماده سازی غذاهای گرم و سرد، شیرینی و دسر، مربا و ترشی، محصولات هنری، گل و گياه، صنایع دستی و محصولات فرهنگی در برپایی این بازارچه مشارکت مي نمايند.

27 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1128