متن کامل خبر


 
مدیر جدید دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون آموزشی، دکتر محمد صنیعی آباده به عنوان مدیر دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون آموزشی، دکتر محمد صنیعی آباده به عنوان مدیر دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه منصوب شد.
در این حکم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رئیس دانشگاه رسيده، آمده است: "نظر به تعهد، تخصص و شايستگي جنابعالي، به عنوان مدیر دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه منصوب مي شويد.
اميد است با توکل به خداوند سبحان، بر اساس برنامه راهبردي دانشگاه، با استفاده از توان و تجارب علمي همه همكاران، با تدبیر و عزم قوی برای اصلاح و بهبود فرآیندها، با بکارگیری روش های متناسب برای توسعه دامنه آموزشهای آزاد و تعامل با سازمان های بهره بردار و جامعه، و نیز کارآمدسازی زیر ساخت های فناوری اطلاعات برای ارتقای کیفیت آموزشی و پیشبرد اهداف دانشگاه موفق باشيد."
همچنين رئیس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر پائیز عزمی مدیر پيشين دفتر آموزشهای آزاد دانشگاه به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي اين پست، تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر محمد صنیعی آباده مدرک کارشناسی خود در رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار را از دانشگاه صنعتی اصفهان اخذ کرد و سپس مدارک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی کامپوتر با گرایش هوش مصنوعی به ترتیب از دانشگاه علم و صنعت ایران و صنعتی شریف دریافت نمود. وی تا کنون بیش از 45 مقاله در مجلات علمی – پژوهشی به چاپ رسانده یا در کنفرانس های معتبر علمی ارائه نموده است.
دکتر صنیعی آباده با رتبه علمی استادیار در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه مشغول تدریس است.

17 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1974