متن کامل خبر


 
پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت ایام ا لله دهه فجر انقلاب اسلامی

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت گفت.

رییس دانشگاه در پیامی فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله دهه فجر را تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

                                                                                          بسمه تعالی

دوازدهم بهمن ماه سالروز بازگشت امام خمینی به میهن و سر آغاز دهه فجر، با فرایند های اجتماعی و مبارزاتی برق آسای پس از آن است. جریانهای این دهه با تایید حق تعالی به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامي منتهی گشت؛ انقلابي كه به حق مهمترين جنبش بعد از ائمه هدی(ع) در تاريخ اسلام و البته متأثر از جنبش حضرت سيدالشهدا(ع) بوده است.
اینجانب ایام مبارک و عزت آفرین دهه فجر انقلاب اسلامی را که یادآور رهبریهای پیامبرگونه، انقلابی و حیات بخش امام خمینی(ره) و فداکاریهای عظیم ملت ایران است ، خدمت دانشگاهیان فرزانه تبریک و تهنیت می گویم.
هم اکنون و در این ایام آنچه بیشتر از هر چیز جلوه گر است یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی،و شهدای دوران دفاع مقدس است که موجب شدند این ایام به درستی ایام الله نامیده شوند. به همین علت امروز تداوم راه آنان با حفظ وحدت، مجاهدت علمی و تلاش برای سازندگی و توسعه میهن اسلامی بعنوان آرمانشهر جمهوری اسلامی بر همه ما فرض است.
هم اکنون در افق پیش روی ملت سربلند و نجیب ایران با اتکال به حق تعالی، و اعتماد به رهبری رهبر عزیز انقلاب اسلامی فرصت ها و پیروزی های بزرگتری در انتظار است. اینجانب به سهم خود و از جایگاه دانشگاه تربیت مدرس که خود مولود انقلاب اسلامی است،از پیشگاه حضرت احدیت عزت و توفیق مستمر را برای دانشگاهیان خدمتگزار ، و عموم ملت ایران مسئلت دارم.

                                                                                   محمد تقی احمدی

                                                                                    رییس دانشگاه
 

11 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1876