متن کامل خبر


 
دانشگاه تربیت مدرس در پیامی شهادت "آیت الله شیخ نمر" را تسلیت گفت

خلاصه خبر: مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا.

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا.
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند..
دانشگاه تربیت مدرس ضمن ابراز تاسف نسبت به شهادت مظلومانه شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان، این ضایعه را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری و عموم مسلمین و آزادیخواهان جهان تسلیت می گوید.
به شهادت رساندن این روحانی مبارز، پرده دیگری از جنایات رژیم آل سعود در کشتن انسان های بی گناه است و نشان می دهد، این کشور به نام اسلام و شریعت، پرچمدار حقیقی تفکر وهابیت و جریان تکفیری ـ سلفی است.
بی تردید اعدام این مجاهد نستوه که نشانه استیصال حاکمان حجاز در مقابل شیعیان حق طلب و آزادیخواه است؛ موجب بیداری بیش از پیش آزادگان جهان شده و کوس رسوایی این رژیم را به صدا در خواهد آورد.

13 دی 1394 / تعداد نمایش : 1735