متن کامل خبر


 
معاون جدید آموزشی دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: با حكم رئیس دانشگاه، دکتر محمدرضا کلباسی به سمت معاون آموزشی دانشگاه منصوب شد.

با حكم رئیس دانشگاه، دکتر محمدرضا کلباسی به سمت معاون آموزشی دانشگاه منصوب شد.
در اين حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده آمده است: "نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون آموزشی دانشگاه منصوب می شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و در نظر گرفتن برنامه راهبردی دانشگاه به ویژه در راستای توسعه کیفی آموزش با الگوهای متنوع، تدوین طرح جامع و مانع آموزشی دانشگاه، توسعه جدی ارتباط بین المللی با تدبیر و امید در فضای صمیمی و همدلی گام های مؤثری بردارید. همچنین امیدوارم با بهره گیری از توان علمی و تجارب همه همکاران نسبت به ارتقای حوزه معاونت آموزشی و اعتلای اهداف دانشگاه موفق و مؤید باشید. "
همچنين رئیس دانشگاه در نامه ای جداگانه از دكتر مختار جلالی به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدی سمت معاونت آموزشی تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر کلباسی استاد دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، دارای مدرک کارشناسی شیلات از دانشگاه گرگان، مدرک کارشناسی ارشد شیلات و مدرک دکتری تخصصی تکثیر و پرورش ماهی (گرایش ژنتیک و بیوتکنولوژی) از دانشگاه تربیت مدرس است. دکتر کلباسی بیش از یک صد مقاله در نشریات علمی به زبان فارسی و 70 مقاله به زبان انگلیسی در نشریات معتبر به چاپ رسانده است. وی همچنین در مجامع علمی داخلی بیش از 80 مقاله و در کنفرانس های بین المللی حدود 50 مقاله علمی ارائه داده است. دکتر کلباسی 5 اختراع به ثبت رسانده و 11 طرح تحقیقاتی اجرا و یا در دست اقدام دارد. وی که از سال 1373 در دانشگاه مشغول به فعالیت است، مدیریت گروه آموزشی شیلات و معاونت آموزشی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی را در کارنامه اجرایی خود دارد. دکتر کلباسی از سال 94 با حکم رئیس دانشگاه در سمت مدیر آموزشی معاونت آموزشی مشغول فعالیت بود.

17 تیر 1397 / تعداد نمایش : 1923