سه‌شنبه 30 اردیبهشت 1399 1182

با حکم وزیر علوم، عضو هیات علمی دانشگاه رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین وزارت علوم شد

وزیر علوم با صدور حکمی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این وزارتخانه را منصوب کرد.

با حکم وزیر علوم، عضو هیات علمی دانشگاه رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین وزارت علوم شد

به گزارش وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکتر غلامعلی منتظر عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و سیستمها را به سمت رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این وزارتخانه منصوب کرد.
در حکم انتصاب دکتر منتظر آمده است: "باعنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می شوید.
انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف آن مرکز را بر پایه قوانین، اهداف، سیاست ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و با هماهنگی و همکاری بخش‌های مختلف ستاد وزارت و بهره مندی از توان هیات‌های نظارت استانی، مدیران و کارشناسان محترم آن مرکز به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید، نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید."
دکتر منتظر دانش آموخته دکتری مهندسی برق از دانشگاه تربیت مدرس و استاد تمام مهندسی فناوری اطلاعات (سیستم‌های هوشمند در یادگیری الکترونیکی) دانشگاه است.
از وی تاکنون بیش از ۴۰۰ مقاله در نشریات علمی- پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس‌های معتبر و نیز ۸ کتاب منتشر شده است.
از فعالیت‌های اجرایی منتظر می‌توان به مدیرکل دفتر آموزشی وزارت علوم، مدیرکل دفتر آموزش‌های عالی آزاد وزارت علوم، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، قائم مقام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) اشاره کرد.
وی همچنین برگزیده نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی خوارزمی، پژوهشگر برگزیده آیسسکو و برنده جایزه کرسی یونسکو در یادگیری الکترونیکی می‌باشد.