سه‌شنبه 30 اردیبهشت 1399 385

برگزاری پویش فرهنگی اجتماعی "آف کرونا"

پویش بازی‌های خانوادگی «آف کرونا» با هدف تقویت همبستگی میان اعضای خانواده و ترغیب جهت ماندن افراد در خانه، طراحی و راه اندازی شده است.

برگزاری پویش فرهنگی اجتماعی

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با طرح ایده ای نو پویش " بازی های خانوادگی در خانه" با عنوان " آف کرونا" را با هدف ایجاد ارتباط سالم و نشاط آور بین خانواده ها و به منظور کاهش تبعات و اثرات روحی و روانی ناشی از در خانه ماندن و محدودیت تعاملات اجتماعی، با به کارگیری نظریه متخصصان فن و در قالب برنامه های متنوع و مسابقه های مفرح برای خلق بازی در بین خانواده، در سراسر کشور از اسفند ماه 98 آغاز نمود که در این مسیر دانشگاهها، سازمان ها، دستگاه های دولتی و غیردولتی و مجموعه های مردمی آمادگی خود را جهت همکاری و همراهی با پویش اعلام کردند.
در حال حاضر پویش " آف کرونا" وارد مرحله جدیدی از برنامه ریزی برای خانواده ها ، دانشجویان و دانش آموزان شده است و پس از بررسی های مختلف کارشناسان امر، طرح جدید ساخت اسباب بازی های دست ساز و بازی های رایانه ای با هدف بالفعل نمودن خلاقیت های جوانان در دستور کار قرار دارد.
علاقه مندان به شرکت در پویش " بازی های خانوادگی در خانه" می توانند از طریق شبکه های اجتماعی به آدرس تلگرام: @off_corona و اینستاگرام: @off.corona در این طرح شرکت نمایند.
فیلم ها و تصاویر ارسالی، در صفحه‌ اینستاگرام و کانال تلگرامی پویش بارگذاری و منتشر می‌شود و به آثار رسیده، پس از داوری و ارزیابی میزان پسند و بازدید، هدایایی تعلق می‌گیرد .