سه‌شنبه 23 مهر 1398 1129

برگزاری همایش پیاده روی پائیزه خانواده دانشگاه تربیت مدرس

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش پیاده روی پائیزه خانواده دانشگاه تربیت مدرس صبح روز سه شنبه 23 مهرماه، با حضور اعضای هیات رییسه و جمع زیادی از کارکنان، دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار شد.

برگزاری همایش پیاده روی پائیزه خانواده دانشگاه تربیت مدرس

رییس دانشگاه در ابتدای مراسم بر اهمیت ورزش و پیاده روی در سلامت جسمی و روحی افراد تأکید کرد و گفت: همکاران و دانشجویانی که امروز در این همایش شرکت کردند، افرادی هستند که به سلامت و نشاط خود اهمیت می دهند و برای داشتن جسم و روحی سالم همت کرده و در فعالیت های ورزشی حضور می یابند.
دکتر رستگار مدیر مرکز تربیت بدنی دانشگاه نیز در جمع دانشگاهیان اظهار داشت: همایش پیاده روی که به صورت نمادین همه ساله در بهار و پاییز انجام می شود می تواند انگیزه ای باشد که دانشگاهیان ورزش را در طول سال هم دنبال کنند. امیدواریم دانشجویان و کارکنان دانشگاه در جهت ارتقاء سلامت خود از امکانات ورزشی دانشگاه استفاده کرده و در همایش های پیاده روی عمومی که هر سه شنبه در دانشگاه برگزار می شود شرکت کنند.
در پایان همایش، مراسم قرعه کشی 20 عدد کارت هدیه 200هزار تومانی و 6 عدد کارت هدیه 500هزار تومانی با حضور بیش از یک هزار و 220 شرکت کننده برگزار و هدایا توسط دکتر رضایی معاون دانشجویی دانشگاه به برندگان اهدا شد.


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17