یکشنبه 14 مهر 1398 408

دومین دوره آموزش «آواز ایرانی» از 22 مهرماه در دانشگاه آغاز می شود.

دفتر آموزش‌های آزاد دانشگاه دومین دوره آموزش «آواز ایرانی» را با مدرسی «والا وطن خواه» دانش‌آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس از 22 مهرماه طی 12 جلسه برگزار می کند.

دومین دوره آموزش «آواز ایرانی» از 22 مهرماه در دانشگاه آغاز می شود.

بنا بر اعلام دفتر آموزش‌های آزاد دانشگاه، در این دوره هنرآموزان با نظام دستگاهی موسیقی ایرانی و تصانیف فاخر و ماندگار آن آشنا شده و آوازهای موسیقی ایرانی، تکنیک‌های صحیح آوازخوانی، سلفژ و صداسازی به هنرآموزان به صورت عملی و تئوری آموزش داده می‌شود.
این کارگاه آموزشی که از ٢٢ مهر ١٣٩٨آغاز می شود، روزهای دوشنبه از ساعت ٤ تا ٦ عصر در کلاس ١٠٧، واقع در ساختمان آموزش دانشگاه برگزار می گردد. مدت دوره آموزشی ١٢ جلسه و هر جلسه ١٢٠ دقیقه می‌باشد. ظرفیت ثبت نام ١٥ نفر بوده و چنانچه علاقمندان این دوره آموزشی بیش از این ظرفیت اقدام به ثبت نام کنند، کلاس دیگری تشکیل خواهد شد. محدودیت ثبت نام برای متقاضیان داخل یا خارج از دانشگاه وجود ندارد و همه علاقمندان امکان ثبت نام و حضور در این دوره را دارند.
گفتنی است در پایان دوره آموزشی از سوی دفتر آموزش‌های آزاد دانشگاه برای شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه‌ صادر می شود. علاقمندان برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره هاى ٨٢٨٨٣٢٢١ و ٨٢٨٨٣٠٥٢ تماس بگيرند.