یکشنبه 10 شهریور 1398 873

آغاز عملیات احداث مدرسه خیریه دانشگاه تربیت مدرس در حاشیه شهر زاهدان

طی مراسمی با حضور سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی و محلی، کلنگ زمین اهدایی به مدرسه خیریه دانشگاه تربیت مدرس در حاشیه شهر زاهدان به زمین زده شد.

آغاز عملیات احداث مدرسه خیریه دانشگاه تربیت مدرس در حاشیه شهر زاهدان

مدرسه خیریه فعلی دانشگاه در محله کریم آباد در حاشیه شهر زاهدان پذیرای 230 دانش آموز دختر و پسر بازمانده از تحصیل در دو شیفت در ساختمانی اجاره ای می باشد. هزینه های این مدرسه توسط اساتید، کارمندان و دانشجویان داوطلب دانشگاه تربیت مدرس پرداخت می شود.
زمین اهدایی به دانشگاه تربیت مدرس در منطقه محروم شیرآباد حاشیه شهر زاهدان به وسعت ۴۹۰۰ متر می باشد که طی مراسمی توسط سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مهندس موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان، دکتر رخشان مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس آموزش و پرورش، رخشانی رییس آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و برخی از نمایندگان مجلس و همچنین خیرین مدرسه ساز به زمین خورد.
دکتر غفرانی پور از اعضای هیات امنای این مدرسه اظهار داشت: این زمین بناست ان شاءاله در مدت 5 سال، با کمک خیرین و به صورت مجتمع علمی و فرهنگی در این ناحیه از شهر زاهدان ساخته و پذیرای دانش آموزان بازمانده از تحصیل منطقه و همچنین دانش آموزان مستعد روستاهای این استان قرار گیرد.