دوشنبه 31 تیر 1398 1000

ارائه خدمات کتابخانه دیجیتال ستاد مبارزه با مواد مخدر به اساتید و دانشجویان

کتابخانه دیجیتال ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، به اساتید و دانشجویان جهت استفاده از منابع علمی موجود در عرصه مبارزه با مواد مخدر خدمات ارائه می کند.

ارائه خدمات کتابخانه دیجیتال ستاد مبارزه با مواد مخدر به اساتید و دانشجویان

به منظور تسهیل در دسترسی به منابع کتابخانه دفتر تحقیقات دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر، پورتال دیجیتال ستاد مبارزه با مواد مخدر در بهمن ماه 1396 رونمایی و بدین ترتیب گامی موثر به منظور توسعه مرزهای دانش اعتیاد و پیشبرد اهداف علمی امر مبارزه با مواد مخدر و روان گردان برداشته شد.
تمامی ادبیات تئوریک با موضوع مواد مخدر واعتیاد شامل 73911 منبع در کتابخانه با رعایت استانداردهای لازم ورود اطلاعات و 2775 منبع دیجیتال با رعایت حق مولف بارگذاری شده تا کلیه محققین در سطح کشور بدون هرگونه محدودیت زمانی و مکانی به اطلاعات کتابخانه ستاد با سرعت، دقت و کیفیت بالا دسترسی آسان داشته باشند که آمار بازدیدکنندگان از کتابخانه دیجیتال تا مورخ 22/4/98 به تعداد 2418960 نفر بوده که به طورمتوسط روزانه 5000 نفر از این کتابخانه بازدید می کنند.
دانشجویان و اساتید و سایر علاقه مندان جهت استفاده از منابع علمی موجود در عرصه مبارزه با مواد مخدر می توانند به پورتال کتابخانه دیجیتال ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری به ادرس lib.dchq.ir مراجعه نمایند.