متن کامل خبر


 
موفقیت ۳ دانشجوی عضو کانون فرهنگی هنرهای تجسمی دانشگاه در آزمون انجمن خوشنویسان ایران

خلاصه خبر: محمدصادق زجاجی‌نژاد، دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته مهندسی عمران در امتحان سطح عالی خط نستعلیق، لیلا زارع پژوهشگر پسادکتری رشته فیزیولوژی پزشکی در سطح متوسط خط نستعلیق و سحر فرهنگی، دانشجوی دکتری رشته فیزیولوژی پزشکی در دو آزمون سطح مقدماتی و متوسط خط نستعلیق قبول شدند.

محمدصادق زجاجی‌نژاد، دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته مهندسی عمران در امتحان سطح عالی خط نستعلیق نمره قبولی را از استادان انجمن خوشنویسان ایران کسب کرد و لیلا زارع پژوهشگر پسادکتری رشته فیزیولوژی پزشکی نیز با قبولی در سطح متوسط خط نستعلیق مدرک آن را کسب کرد. سحر فرهنگی، دانشجوی دکتری رشته فیزیولوژی پزشکی نیز هم‌زمان در دو آزمون سطح مقدماتی و متوسط خط نستعلیق شرکت کرده و با موفقیت هر دو سطح را پشت سر گذاشت.
گفتنی است پیش از این و در دی ماه ۱۳۹۸، شش دانشجوی دیگر دانشگاه نیز در آزمون انجمن خوشنویسان ایران موفقیت‌هایی را به دست آورده بودند. بنا بر این اعلام، تا کنون ۹ دانشجوی دانشگاه موفق شدند پس از شرکت در دوره‌های خوش‌نویسی این کانون در آزمون انجمن خوشنویسان پذیرفته شوند.
هجدهمین دوره کارگاه‌های خوشنویسی کانون هنرهای تجسمی در تابستان ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. جهت پیش‌ثبت‌نام دوره هجدهم می‌توانید با شماره تلفن ۸۲۸۸۳۲۹۶ آقای نوری تماس بگیرید.

4 تیر 1401 / تعداد نمایش : 353