حساب کاربری


 

bullet حساب کاربری مدرس

حساب کاربری مدرس یک شناسه کاراکتری است که در سیستم Accounting دانشگاه به افراد مجاز تعلق می‌گیرد، که به طور معمول ترکیبی از نام و نام خانوادگی شخص می‌باشد. و تحت عنوان User نامیده می‌شود. 
حساب کاربری مدرس برای استفاده از سرویس‌هایی که مرکز فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد مانند: اینترنت، ایمیل، اتصال vpn، سامانه پارسه، سامانه میز خدمات، سامانه نظرسنجی، صفحات رسمی اعضای هیات علمی و ... استفاده می‌شود.
در حال حاضر سرویس‌هایی از قبیل سامانه تغذیه، سامانه آموزشی و پژوهشی (گلستان)، سامانه اتوماسیون اداری و .... بر اساس حساب کاربری داخلی آن نرم افزارها می‌باشند.
براساس حساب کاربری به افراد مجاز در دامنه دانشگاه ایمیل تعلق می‌گیرد؛ فرمت ایمیل دانشگاه به صورت : User@modares.ac.ir می باشد.

bullet راهنمای حساب کاربری مدرس

bullet نحوه دریافت حساب کاربری

  • اعضای محترم هیات علمی و کارمندان از طریق مکاتبه اداری با مرکز فناوری اطلاعات 
  • دانشجویان جدیدالورود از طریق مراجعه به سامانه دریافت حساب کاربری

bullet دانشجویان نو ورود

ضمن عرض تبریک به دانشجویان محترم به اطلاع می‌رساند سیستم پیشرو برای ثبت نام دانشجویان ورودی جدید جهت دریافت شناسه کاربری می‌باشد، در فرآیند ثبت نام لازم است اطلاعات خود را با نهایت دقت وارد نموده و تا ثبت نهایی اطلاعات و دریافت کدرهگیری ثبت نام خود را کامل نمائید، عدم دریافت کد رهگیری به منزله این است که اطلاعات هویتی شما در پایگاه اطلاعاتی ما ثبت نشده است. لازم به ذکر است که این شناسه کاربری قابل استفاده در سیستم‌های ایمیل، اینترنت،اتصال VPN و سامانه پارسه می‌باشد لذا برای دریافت شناسه کاربری سایر سامانه‌ها به واحد مربوطه مراجعه نمائید، برای مثال برای دریافت حساب کاربری سامانه تغذیه به معاونت دانشجویی، دریافت شناسه کاربری سامانه گلستان یا سامانه دروس به معاونت آموزشی و ... .
در صورتی که در فرآیند ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با آدرس ایمیل helpdesk@modares.ac.ir تماس حاصل فرمائید.
دانشجویان دکتری که مقطع کارشناسی ارشد نیز در این دانشگاه تحصیل نموده اند، لازم به ثبت نام مجدد ندارند و باید مدارک خود شامل اسکن کارت دانشجویی و کد ملی را به آدرس ایمیل helpdesk@modares.ac.ir ارسال نمایند.
در پایان پس از دریافت کد رهگیری شناسه کاربری شما ظرف حداکثر 48 ساعت کاری و ایمیل دانشگاهی شما نیز ظرف حداکثر یک هفته کاری ایجاد و از طریق تلفن همراه  یا ایمیل غیرمدرسی شما ( که در سامانه ثبت نموده‌اید) اطلاع رسانی می‌گردد لذا مجددا یادآور می‌شود که در ورود اطلاعات خود نهایت دقت را مبذول فرمائید.

ورود به سامانه حساب کاربری مدرس...