سایر سالن‌های دانشگاه


 
سالن همایش دکتر میرحسنی دانشکده علوم انسانی
سالن همایش دکتر میرحسنی دانشکده علوم انسانی

مجهز به امکانات صوتی و تصویری پیشرفته، صندلی مبله، ویدئو پروژکتور و سن، ایده آل جهت برگزاری سمینارها، کنفرانس‌های علمی و آموزشی و تخصصی داخلی و خارجی با ظرفیت 120 نفر در طبقه چهارم دانشکده علوم انسانی.

سالن همایش علامه جعفری دانشکده علوم انسانی
سالن همایش علامه جعفری دانشکده علوم انسانی

این سالن با کلیه امکانات صوتی و تصویری باظرفیت 80 نفر برای برگزاری جلسات و کلاس‌های آموزشی و مکانی مناسب برای برگزاری جلسات کارگروهی و کارگاه‌های آموزشی همراه با امکانات صوتی، ویدئو پروژکتور، رایانه، پرده نمایش و اینترنت می‌باشد.

سالن شهدای گمنام دانشکده علوم انسانی
سالن شهدای گمنام دانشکده علوم انسانی

اين سالن به مساحت 100 متر مربع و با گنجایش 30 نفر، سالنی مسطح و با برخورداری از تجهيزات خوب، ويدئو پروژكتور و شبكه اينترنت بی سيم، آمادگي لازم براي برگزاري جلسات مختلف و گردهمایی‌های کوچک را دارد

سالن 351 دانشکده فنی و مهندسی
سالن 351 دانشکده فنی و مهندسی

سالن 351 در دانشکده فنی و مهندسی با گنجایش تقریبی 70 نفر و امکانات ویژه مانند اینترنت پرسرعت بی سیم، جهت استفاده ی آموزشی طراحی شده است. این سالن به جهت واقع شدن در جنب راهرویی بزرگ، از فضای مناسبی برای پذیرایی میان وعده میهمانان برخوردار می‌باشد.

سالن شورای دانشکده فنی و مهندسی
سالن شورای دانشکده فنی و مهندسی

اين سالن به مساحت 150مترمربع با گنجايش 30 نفر به صورت ثابت و قابل افزایش تا 60 نفر، برای کاربری‌های مختلف از جمله سمینار‌های آموزشی و گردهمایی‌های کوچک و نشست‌های تخصصی طراحی شده است. سالن شورا دارای تجهيزات صوتی مناسب به همراه ويدئو پروژکتور، پرده نمايش متحرك و شبكه اينترنت بدون سيم می‌باشد.

سالن همایش دانشکده علوم پایه
سالن همایش دانشکده علوم پایه

اين سالن با طراحی ویژه جهت برگزاری نشست‌های عمومی و تخصصی مناسب است. ظرفیت سالن 80 نفر می باشد و قابلیت دسترسی به شبکه اینترنت بدون سیم و سیستم ویدیو پروژکتور را دارد. محدوده ی نسبتا بزرگ در ورودی این سالن برای پذیرایی میان وعده از جمله امکانات این سالن است

سالن شهید خلوتی دانشکده کشاورزی
سالن شهید خلوتی دانشکده کشاورزی

سالن شهید خلوتی با ظرفیت 120 نفر در پردیس دانشکده کشاورزی واقع در بزرگراه تهران – کرج، ابتدای بلوار پژوهش قرار گرفته است. تالار ابن سینا با 200 متر مربع مساحت، جهت کاربری‌های مختلف به ویژه سمینارهای آموزشی، کارگاه‌ها و نشست های عمومی طراحی شده است. سن نسبتا بزرگ، اینترنت پرسرعت بی سیم، ویدیو پروژکتور و پرده نمایش متحرک از جمله امکانات سالن شهید خلوتی می‌باشد.

سالن پژوهشکده اقتصاد
سالن پژوهشکده اقتصاد

سالن پژوهشکده اقتصاد با گنجایش60 نفر یکی از بهترین سالن‌های اجتماعات دانشگاه محسوب می شود. نزدیکترین نقطه به در جنوبی دانشگاه یکی از ویژگی‌های این سالن محسوب است. این سالن با کلیه امکانات صوتی و تصویر، طراحی ويژه و مدرن که با استانداردهای ارگونوميک تجهيز شده است، پذيرايی در فضای مناسب، سيستم صوتی حرفه‌ای، سيستم نورپردازی حرفه ای و ويدئو پروژکتور و پرده نمايش برای برگزاری همایش‌های تخصصی بسیار مناسب می‌باشد.

مجموعه سالن‌های دانشکده علوم پزشکی
مجموعه سالن‌های دانشکده علوم پزشکی

مجموعه سالن‌های دانشکده علوم پزشکی (3سالن) در هریک از طبقات ساختمان جدید، مکانی مناسبی برای برگزاری جلسات کارگروهی، کلاس‌های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی همراه با امکانات صوتی و تصویری، ویدئو پروژکتور، رایانه و اینترنت بصورت سن و سالن اجتماعات با ظرفیت 30 تا40 نفر می‌باشد.
برخورداری از سیستم امور اداری قوی به انضمام به‌روزترین تجهیزات کامپیوتری و سمعی و بصری زیر نظر حوزه های معاونت آموزشی و پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه باعث شده است تا 3 سالن شامل؛ یک سالن اتاق شورای آموزش با ظرفیت 32 نفر، اتاق شورای آموزش های آزاد به شکل U با ظرفیت 26 نفر و سایت آموزش کارکنان با ظرفیت 20 نفر، تجهیز و آماده ی خدمت رسانی به تمامی گروه های برگزار کننده نشست‌های علمی و تخصصی در سطح استان و کشور باشد.

سالن همایش معاونت فرهنگی و اجتماعی
سالن همایش معاونت فرهنگی و اجتماعی

این سالن در ضلع جنوبی دانشگاه واقع شده است. گنجایش سالن 70 نفر می‌باشد و از امکانات نسبتا خوبی برای برگزاری نشست‌ها و سمینارهای تخصصی بهره می‌برد. واقع شدن در فضایی آرام و خلوت و امکان استفاده از فضای پارکینگ مناسب از ویژگی‌های سالن همایش معاونت فرهنگی و اجتماعی است.

اتاق سمینار و کلاس‌های دانشکده فنی و مهندسی
اتاق سمینار و کلاس‌های دانشکده فنی و مهندسی

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت ها تمایل به برگزاری سمینارها و نشست‌های تخصصی خود در محیطی آکادمیک دارند. دانشکده فنی و مهندسی دارای یک اتاق سمینار به گنجایش 20 نفر و 6 باب کلاس با امکانات مناسب هر کدام به استعداد 35 صندلی است. این امکانات برای بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، فرصت ممتازی است تا بتوانند در محیطی آموزشی و پژوهشی برنامه‌های خود را اجرا نمایند.