سالن‌های اصلی دانشگاه


 

سالن همایش شهید چمران

سالن همایش شهید چمران

این سالن با در اختیار داشتن فضایی مناسب به منظور برگزاری سمینارها و کنگره‌های استانی و کشوری و با برخورداری از امکانات منحصر به فرد، همراه با کادری مجرب و با سابقه در امور برگزاری کنگره‌ها و سمینارهای فرهنگی هنری و اجتماعی از جمله مناسب‌ترین مکان‌ها در کلان شهر تهران می‌باشد.
سالن همایش شهید چمران در طبقه همکف ساختمان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر با زیربنای 1800 متر مربع شامل؛ سالن اصلی با ظرفیت 550 صندلی در دو طبقه (همکف - بالکن) مجهز به سیستم‌های صوتی - تصویری و نورپردازی کامل و پیشرفته، ویدئو پروژکتور، 3 دوربین مدار بسته جهت فیلمبرداری، پرده نمایش سینمایی و لابی مجهز به سیستم نمایشگر مداربسته برای برپایی نمایشگاه و پذیرایی از میهمانان در دو طبقه مجزا، هر کدام به متراژ 200 متر واقع شده است. علاوه بر این داراي سيستم مدار بسته نمايش با Lcd در خارج از سالن اصلی مي باشد. فضای 400 متری خارج از سالن، به برگزار‌کنندگان همایش‌ها این امکان را فراهم می‌آورد تا از آن برای برپایی غرفه‌های مختلف نمایشگاهی استفاده کنند.


سالن همایش جابر بن حیان

سالن همایش جابر بن حیان

سالن همایش جابربن حیان در طبقه همکف ساختمان دانشکده علوم پایه با زیربنای 1400 متر مربع شامل؛ سالن اصلی با ظرفیت 370 صندلی در دو طبقه (همکف - بالکن) مجهز به سیستم‌های صوتی - تصویری و نورپردازی کامل و پیشرفته، ویدئو پروژکتور، 4 دوربین مداربسته برای فیلمبرداری، پرده نمایش سینمایی و لابی مجهز به سیستم نمایشگر مداربسته جهت ایجاد نمایشگاه و پذیرایی در دو طبقه مجزا هر کدام به متراژ 150 متر واقع شده است. علاوه بر این دارای سيستم مدار بسته نمايش با Lcd در خارج از سالن اصلی می‌باشد.
سالن همایش جابرین حیان همچنین مجهز به اتاق VIP (میهمانان ویژه) و یک سالن کنفرانس جانبی (بصورت میزگرد) با تجهیزات کامل برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارها می‌باشد. فضای 400 متری خارج از سالن، به برگزار‌کنندگان همایش ها این امکان را فراهم می‌آورد تا از آن برای برپایی غرفه‌های مختلف نمایشگاهی استفاده کنند. این سالن نیز مشابه سالن شهید چمران در نقطه ای از دانشگاه واقع شده است که علاوه بر دسترسی به پارکینگ محدود، فضای 400 متری خارج از آن، به برگزار کنندگان همایش ها این امکان را فراهم می‌آورد تا از آن برای برپایی غرفه های مختلف نمایشگاهی استفاده نمایند.


تالار اجتماعات استاد مطهری

تالار اجتماعات استاد مطهری

سالن همایش استاد مطهری شامل؛ سالن اصلی با ظرفیت 274 صندلی مجهز به سیستم‌های صوتی- تصویری و نورپردازی کامل و پیشرفته، 2 ویدئو پروژکتور، 3 دوربین مداربسته جهت فیلمبرداری، 2 پرده نمایش سینمایی و لابی مجهز به سیستم نمایشگر مداربسته برای برپایی نمایشگاه و پذیرایی به متراژ 100 مربع می‌باشد.با توجه به امكانات مطلوب اين تالار، ظرفیت و مکان آن، اغلب مراسم‌ها، جشن‌ها و سخنرانی‌ها، امور فوق برنامه، نشست‌های فرهنگی و سياسی دانشگاه در اين سالن برگزار می‌گردد. همچنین امكان برقراری شبكه رايانه‌ای و استفاده از شبكه اينترنت بدون سيم در كل فضای سالن ميسر است. تالار اجتماعات استاد مطهری با دارا بودن صحنه‌ای مناسب امكان کاربری‌های مختلف را فراهم می‌سازد. اجرای موسيقی‌های زنده و هرگونه كار نمايشی از آن جمله است.
عرض و طول سالن به گونه‌ای است كه از هر نقطه ارتباط نزديكی با سن وجود دارد. 2 در بزرگ متصل به سالن امكان ورود و خروج افراد را فراهم آورده است. همچنين يك در برای ورود ميهمانان ويژه در نظر گرفته شده است. تالار پذيرايی شكرانه نيز در طبقه بالای سالن براي پذيرايی از ميهمانان واقع شده است.