چهارشنبه 15 اسفند 1397 2424

تیم دانشگاه تربیت مدرس رتبه دوم رویداد کارآفرینی "گذر از پیک مصرف برق 98" را به دست آورد

نخستین رویداد کارافرینی "گذر از پیک مصرف برق سال ۹۸ " با معرفی تیم‌های برگزیده ارائه دهنده برترین ایده نوآورانه به منظور کاهش پیک مصرف برق در سال۱۳۹۸ پایان یافت.

تیم دانشگاه تربیت مدرس رتبه دوم رویداد کارآفرینی

رویداد کارافرینی گذر از پیک مصرف برق سال ۹۸ با معرفی تیم‌های برگزیده ارائه دهنده برترین ایده نوآورانه به منظور کاهش پیک مصرف برق در سال ۱۳۹۸ پایان یافت.
در این رویداد کارافرینی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با مشارکت شرکت توانیر، سازمان بسیج مهندسین صنعتی و با حمایت شرکت سیتکس ومرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار گردید تعداد ۹۵ شرکت کننده در قالب ۴۰ ایده به رقابت پرداختند. در پایان روز نخست این رویداد تعداد۶ ایده بر مبنای رأی شرکت کنندگان و تعداد ۶ ایده بر مبنای انتخاب منتورها، برای رقابت در مرحله نهایی برگزیده و نهایتاً تعداد ۴۵ نفر در قالب ۱۲ تیم برای رقابت وارد مرحله نهایی شدند.
در روز دوم این رویداد کارگاه‌هایی در زمینه‌های مدیریت مصرف، اینترنت اشیاء، تبادلات دوسویه مشترکان و شرکت‌های توزیع، مدل‌های کسب و کار ارائه شد.
در روز پایانی این رویداد و با داوری ایده‌های ارائه شده توسط هیئت داوران رویداد، از میان ۱۲ تیم شرکت کننده تیم‌های ذیل رتبه‌های اول تا چهارم را بخود اختصاص دادند:
اول: تیم برقرار متشکل از آقایان سعید صیادی، امیررضا صادقی، پوریا کیهانی، شعیب میرکی و خانم مریم اسلامی از دانشگاه ایلام و با حمایت شرکت توزیع نیروی برق ایلام
دوم: تیم پیک سا متشکل از آقایان صادق امانی، محمد ایمان علیزاده، نوید جاویدتاش، میثم صادقی و بهزاد سروش از دانشگاه تربیت مدرس
سوم: تیم بازاریابی کاهش مصرف برق آقای سید کاظم حائری از شرکت برق منطقه‌ای خراسان
چهارم: تیم"اپلیکیشن بازی سیمبان" متشکل از آقایان مهدی پدرام فر، امیرحسین فرج اللهی، سینا شیرپرور، سجاد عرفانی و خانم فاطمه میرزایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب