چهارشنبه 15 اسفند 1397 2384

عملکرد موفق تیم های ورزشی کارکنان دانشگاه در سال 97

مقایسه عملکرد تیم های ورزشی کارکنان در سال های اخیر و عناوین و افتخارات کسب شده در مسابقات برون دانشگاهی نشان می دهد، تیم های ورزشی کارکنان دانشگاه در سال 97، از عملکرد خوب و قابل قبولی برخوردار بودند.

عملکرد موفق تیم های ورزشی کارکنان دانشگاه در سال 97

بر اساس گزارش مرکز تربیت بدنی دانشگاه، تیم داژبال بانوان، عنوان قهرمانی در مسابقات کارکنان دولت استان تهران را برای دومین سال متوالی کسب کرد؛ این درحالی است که داژبال بانوان در سال 95 هم صاحب عنوان نایب قهرمانی مسابقات مذکور بود. تیم آمادگی جسمانی بانوان دانشگاه نیز در مسابقات کارکنان دولت استان تهران سال 97 ، عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و توانست به مسابقات کشوری صعود کند. بانوان در بخش انفرادی رقابت های آمادگی جسمانی موفق به کسب یک مدال طلا، دو نقره و دو برنز شدند. عنوان چهارمی مسابقات سنگنوردی بانوان باشگاه های کشور، از دیگر عناوین کسب شده توسط بانوان ورزشکار دانشگاه در سال 97 بود.
این گزارش در بخش آقایان از کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات سنگنوردی باشگاه های کشور، کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات فوتسال هیأت علمی دانشگاه های تهران، کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان تهران (صعود به مسابقات کشوری) و کسب عنوان سوم مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت استان تهران (صعود به مسابقات کشوری) خبر می دهد. همچنین کسب مدال طلای انفرادی مسابقات دو و ومیدانی کارکنان دولت استان تهران از دیگر افتخارات ورزشی آقایان در سال 97 است.