سه‌شنبه 30 بهمن 1397 4695

فراخوان گرنت Mobility Grant برای گذراندن دوره تحقیقاتی در کشور سوئیس

دانشگاه zhaw به عنوان کانون برقراری ارتباط دانشگاه‌های سوئیس با ایران و جنوب آسیا، اقدام به انعکاس فراخوان گرنت فعالیت‌های تبادل (Mobility Grant) برای سال 2019 را اعلام نمود.

فراخوان گرنت Mobility Grant برای گذراندن دوره تحقیقاتی در کشور سوئیس

گرنت‌های تبادل به نسل جوان دانشمندان (دارندگان مدرک کارشناسی ارشد که هنوز مدرک دکترا ندارند با تجربه تحقیقاتی کمتر از شش سال) کمک می‌کند تا وارد همکاری‌های بین‌المللی شوند. این گرنت‌ها زمینه‌ساز ایجاد همکاری‌ها بر اساس ارتباطات شخصی محقق و ساختن همکاری‌های پایدار است.
هدف از اعطای Mobility Grant جذب استعدادهای جوان به کشور سوئیس است تا محققان سوئیسی نیز به واسطه حضور ایشان نسبت به گسترش فضای مطالعاتی خود به خارج از کشور تشویق شوند. فراخوان فوق شامل تمامی رشته ها و حوزه های تحقیقاتی است.
مدت زمان گذراندن دوره مطالعاتی بین 1 الی 3 ماه می باشد. میزان حمایت مالی برای تامین هزینه اقامت در مدت زمان گذراندن دوره 2500 فرانک سوئیس برای هرماه است (حداکثر شامل سه ماه می گردد) و تامین هزینه بلیط برعهده دانشجو می باشد. متقاضیان می بایست به صورت آنلاین از طریق  لینک  https://www.surveymonkey.com/r/CHYGNW5 ثبت نام نمایند و مهلت ثبت نام تا آخر مارس سال جاری میلادی می باشد.