شنبه 27 بهمن 1397 839

برگزاری نشست مسئولان پارک علم و فناوری دانشگاه با سرپرست دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم

نشست سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم با رئیس، مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری دانشگاه ، 24 بهمن ماه برگزار شد.

برگزاری نشست مسئولان پارک علم و فناوری دانشگاه با سرپرست دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم

در این نشست، ابتدا دکتر ابراهیمی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، ضمن ابراز خرسندی از حضور سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری در جمع کارکنان پارک، به معرفی مدیران و کارشناسان پرداخت.
سپس وی با تأکید بر توجه چشمگیر کارآفرینی در برنامه راهبرد دانشگاه تا سال 1404، به مزایا و نقاط مثبت دانشگاه از جمله؛ وجود همه رشته‌ها در یک دانشگاه جامع، نیروی انسانی، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها، برای ایجاد یک قطب کارآفرینی در کشور اشاره کرد.
وی همچنین در خصوص راه‌اندازی ساختمان پارک در ضلع جنوبی دانشگاه، پردیس پژوهش و همچنین بسترسازی امکان دریافت مشاوره از مشاوران پارک مطالبی را عنوان کرد.
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه در ادامه پیشنهاد کرد: نمایشگاهی مشترک برای کل پارک‌های کشور در یک نمایشگاه استاندارد با توزیع برابر بین تمامی واحدهای پارک‌ها ایجاد گردد و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس متولی این امر شود.
دکتر کشمیری سرپرست دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم نیز طی سخنانی به ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ ی پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و همت و تلاش کارکنان آن، اشاره کرد و گفت: «آینده خوب و روشنی را برای شما می‌بینم و به رویکردی که دنبال می‌کنید اعتقاد دارم و در این مسیر حامی شما خواهم بود».