چهارشنبه 24 بهمن 1397 876

برگزاری اولین همایش ملی تجهیزات پزشکی ایران در دانشگاه تربیت مدرس

اولین همایش ملی تجهیزات پزشکی ایران، 29 و 30 بهمن ماه جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

برگزاری اولین همایش ملی تجهیزات پزشکی ایران در دانشگاه تربیت مدرس

اولین همایش ملی تجهیزات پزشکی با هدف حمایت از تولید، ترویج کارآفرینی و جذب ایده های نو در این صنعت و تقدیر از ارائه کنندگان خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی، با همکاری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شبکه کارآفرینی کشور (دانشگاه تربیت مدرس) در تاریخ 29 و 30 بهمن ماه 1397 در دانشگاه برگزار می شود.
این همایش که همزمان با گرامیداشت روز خدمات پس از فروش و نگهداشت تجهیزات پزشکی برگزار می شود، با محوریت ارزیابی، سنجش و معرفی برترین ها در بخش های؛ صاحبان ایده و طرح های کسب و کار، کارآفرینان، نوآوران و پیشکسوتان تجهیزات پزشکی، صادرکنندگان، واردکنندگان دانش فنی، و رتبه های برتر خدمات پس از فروش در حوزه تجهیزات پزشکی در کشور صورت می پذیرد.
سخنرانی، برگزاری پنل و کارگاه های تخصصی در زمینه تجاری سازی شرکت های دانش بنیان، بازاریابی، فرصت های شغلی، بازارهای صادراتی و ... حوزه تجهیزات پزشکی از دیگر برنامه های این همایش می باشد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در همایش در مهلت مقرر (25 بهمن) ، به وب سایت همایش به آدرس www.medicalir.ir مراجعه نمایند.
گفتنی است اساتید ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در کلیه رشته های فنی و مهندسی و به ویژه مهندسی پزشکی می توانند از 30% تخفیف ویژه (با وارد کردن کد تخفیف MED97) بهره مند شوند.