شنبه 1 دی 1397 2068

دانشگاه تربیت مدرس به عنوان دانشگاه‌ برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ و پروپوزال معرفی شد

دانشگاه تربیت مدرس رتبه اول دانشگاه های منطقه یک کشور را در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها در سال تحصیلی 1396-1397 کسب کرد.

دانشگاه تربیت مدرس به عنوان دانشگاه‌ برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ و پروپوزال معرفی شد

در مراسم هفته پژوهش ایرانداک، دانشگاه‌های برگزیده سال تحصیلی 1396-1397 در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها، رساله‌ها و پیشنهاده‌ها اعلام شدند.
بر اساس اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ، از تاریخ 1/7/1396 تا 31/6/97، 339 موسسه با سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده همکاری داشته‌اند و 55419 پارسا (پایان‌نامه و رساله) و 31750 پیشنهاده (پروپوزال) در این سامانه ثبت شده است. این سامانه در نشانی SABT.IRANDOC.AC.IR در دسترس همگان گذارده شده است.
دانشگاه های تربیت مدرس، علامه طباطبایی و پیام نور استان تهران در دانشگاه های منطقه یک کشور رتبه های اول تا سوم، دانشگاه های گیلان، مازندران و صنعتی نوشیروان بابل رتبه های اول تا سوم در میان دانشگاه های منطقه دو کشور، دانشگاه های تبریز، ارومیه و زنجان در میان دانشگاه های منطقه سه کشور، دانشگاه های قم، جامعه المصطفی و بین المللی امام خمینی قزوین در میان دانشگاه های منطقه چهار کشور رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
این رتبه بندی برای مجموع 10 منطقه آمایش سرزمین آموزش عالی انجام شده و در نشانی ایرانداک https://irandoc.ac.ir/news/3044 در دسترس است.