شنبه 24 آذر 1397 740

اولین نشست کارآفرینی پارک علم و فناوری مدرس برگزار شد

اولین نشست کارآفرینی پارک علم و فناوری مدرس، با حضور رییس و مدیران پارک علم و فناوری و کارآفرینان، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه، نوزدهم آذر ماه در سالن پژوهشکده اقتصاد برگزار شد.

اولین نشست کارآفرینی پارک علم و فناوری مدرس برگزار شد

در اولین نشست کارآفرینان برتر از سلسله رویدادهای «به‌روش‌های فرآیند کارآفرینی» دکتر سعید سعادت کارآفرین برتر حوزه آموزش و مدیرعامل مجتمع فنی تهران، در زمینه کارآفرینی و ارزش‌های کاری به ایراد سخنرانی پرداخت.
دکتر سعادت در این نشست در خصوص مدل شایستگی مجتمع فنی تهران با عنوان‌های اخلاق محوری، مدیریت ارتباطات، مهارت‌های ارتباطی، مشاوره، مهارت منابع انسانی، هوشیاری کسب و کار، ارزیابی حیاتی، اثربخشی فرهنگی و جهانی، هدایت و رهبری و همچنین استاندارهای مهارت، مطالبی را عنوان کرد.
در این نشست به معرفی مـدل آگاهــی 7 مرحله‌ای «بَرِت»، مولفه‌های اصلـی توسعه توانمندی‌های شخصـی، ابـزار تحلیلـی شناخـت عوامـل بیرونـی و کتاب هنر اوج‌گیری به تألیف دکتر سعید سعادت پرداخته شد.
در پایان، به پارک‌های علم و فناوری به‌عنوان سازمان‌های موفق برای حمایت و ایجاد اشتغال برای کارآفرینان و فارغ‌التحصیلان اشاره شده و چهار اصل؛ استفاده از فناوری‌های به‌روز، آموزش و یادگیری مستمر نیروی انسانی و رضایت مشتریان و کیفیت‌مداری از مهم‌ترین عوامل پیشرفت شرکت‌ها شمرده شد.
پس از پرسش و پاسخ لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی دکتر مسعود ابراهیمی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه به وی اهدا شد.