دوشنبه 21 آبان 1397 2204

برگزاری رویداد ایده های نوآورانه و استارتاپ‌های اجتماعی در دانشگاه

رویداد ایده ها و استارتاپ های اجتماعی با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی و کسب و کارهای اجتماعی با همکاری سازمان امور اجتماعی وزارت کشور دیماه جاری به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود .

برگزاری رویداد ایده های نوآورانه و استارتاپ‌های اجتماعی در دانشگاه

هدف از برگزاری رویداد ایده ها و استارتاپ های اجتماعی، شناسایی و حمایت از ایده های جدید اجتماعی، استفاده از نوآوری‌های روز در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین تقویت نقش اجتماعی استارتاپ ها می‌باشد. کودکان کار، زنان سرپرست خانوار، حاشیه نشینی، کسب و کار های اجتماعی و دیگر آسیب های اجتماعی از موضوعات این رویداد می باشد.
این رویداد دارای دو بخش ایده های نوآورانه و استارتاپ های اجتماعی است. شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت noavari.org در هر یک از بخش های رویداد شرکت کرده و ایده یا استارتاپ اجتماعی خود را ثبت نمایند.
در این رویداد پس از داوری به ایده های برتر به ترتیب سه سکه بهار آزادی،دو سکه بهار آزادی، یک سکه بهار آزادی اهدا و حمایت لازم جهت اجرایی شدن آن صورت می پذیرد. همچنین از استارتاپ ها و کسب و کارهای اجتماعی حمایت های لازم جهت شتابدهی یا حمایت صورت می گیرد.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این رویداد به سایت noavari.org مراجعه کرده ، ایده و راه حل های خود در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، یا کسب و کارهای اجتماعی خود را ثبت نمایند.
جهت مشاهده پوستر رویداد اینجا کلیک کنید.