شنبه 12 آبان 1397 534

هشتمین همایش "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" برگزار می‌شود

سازمان نوسازی مدارس کشور هشتمین همایش و نمایشگاه ملی و اولین همایش بین‌المللی "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" را اسفندماه سال جاری در دانشگاه یزد برگزار می کند.

هشتمین همایش

سازمان نوسازی مدارس کشور در راستای اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با همکاری جمعی از اساتید و صاحب‌ نظران معماری کشور، هشتمین همایش مدرسه ایرانی معماری ایرانیرا در تراز سند برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری از 14 تا 16 اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد برگزار می کند.
این همایش در بخش های علمی (مقاله نویسی)، طراحی و عکاسی و حول موضوعات؛ هویت بخشی به فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی و احیاء معماری اسلامی ایرانی با رعایت الگوهای بومی، الگوهای توسعه پایدار در آمایش سرزمین و اقتضائات محیط‌های آموزشی، تربیتی و جمعیتی، مکان‌یابی مدارس و مراکز، تکنولوژی ساخت و صنعتی‌سازی، مدرسه سبز و ملاحظات ارگونومیک و فضاهای آموزشی برگزار می شود.
متقاضیان برای شرکت در همایش مذکور می‌توانند چکیده مقالات خود را تا 10 آذرماه و طرح‌ها را تا 15 بهمن ماه به دبیرخانه همایش واقع در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ارسال و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  http:/www.dres.ir  مراجعه کنند.