شنبه 5 آبان 1397 867

هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران) برگزار می شود

کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی ایران (فیرا) و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران) را با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک فیرا (FIRA)، 10 الی 13 اسفندماه 1397 برگزار می کند.

هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران) برگزار می شود

دانشگاه صنعتی امیر کبیر و کمیته ملی رباتیک جمهوری اسلامی در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای تشویق نیروهای محقق جوان کشور، اقدام به برگزاری هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی ( فیراکاپ آزاد ایران)کرده است.
این جشنواره در تاریخ 10 تا 13 اسفند ماه 1397 در نمایشگاه بین المللی تهران و با همکاری فدراسیون بین المللی تهران و با همکاری فدراسیون بین الملی رباتیک فیرا برگزار و در آن کارشناسان رباتیک و هوش صنوعی کشور و نیز چندین کشور خارجی در برنامه های متنوع این مسابقات شرکت خواهد نمود.
تجربه موفق هفت دوره این رویداد ، مسئولان برگزاری را بر ان داشت تا با توسعه این رویداد مهم بین المللی بتواند مشارکت بیشتری را در حوزه های علمی و صنعتی جذب نماید.
در این راستا اولین سمپوزیوم بین الملی اتوماسیون، رباتیک و هوش مصنوعی و نیز اولین نمایشگاه رباتیک و صنعت هوشمند از برنامه های جدیدی است که در قالب این جشنواره برگزار خواهد گردید.
گفتنی است این مسابقات مرحله انتخابی مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2019 بوده و تمامی علاقه مندان به حضور در این رقابت مهم بین المللی می بایست در مسابقات فیراکاپ آزاد ایران حضور بهم رسانند.